همراه ما باشید

باید در لیگ برتر دنبال سهمیه آسیا باشیم

ویسی: نگذاشتیم صعودمان به اما و اگر بکشد

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر معتقد است شاگردانش برای مسجل کردن صعودشان به لیگ برتر سختی های زیادی راا پشت سر گذاشتند.

ویسی: نگذاشتیم صعودمان به اما و اگر بکشد

پیروزی نیوز - ویسی: نگذاشتیم صعودمان به اما و اگر بکشد

به گزارش پیروزی، عبدالله ویسی درباره پیروزی تیمش مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت و صعود شاهین به لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بازی بسیار مهمی بود هم برای ما و هم برای مردم و مسئولان شهر. در این بازی فشار زیادی را تحمل کردیم و تمرکزمان روی بازی‌های دیگر هم بود. من تا به حال اینقدر اذیت نشده بودم اما توانستیم با تلاش بازیکنان و حمایت تماشاگران بتوانیم در این بازی به پیروزی برسیم و صعود خود را به لیگ برتر مسجل کنیم.

او ادامه داد: من از روزی که به شاهین رفتم. ۱۲ بازی پیش روی خود داشتیم و بسیار با کمیته اخلاق و با کمیته انضباطی رایزنی کردیم تا در هفته آخر بدون بازی کارمان به پایان نرسد اما نتیجه‌ای نداد ولی موفق شدیم زودتر از پایان فصل صعود خود را مسجل کنیم و کارمان به اما و اگر نکشد.

ویسی درباره تجربه حضورش در لیگ یک گفت: من تا به حال تجربه حضور در لیگ یک را نداشتم اما در اینجا نامعقولی‌هایزیادی انجام شد و زحمات زیادی به هدر رفت. متأسفانه خیلی چیزهایی که ندیدم را در لیگ یک دیدم. در لیگ یک بعضی از مربیان کنار خط خیلی بد و زشت رفتار می‌کردند. واقعاً به هر قیمتی بردن اصلاً خوب نیست. امیدوارم داوران در بازی‌های تیم میزبان بتوانند با شهامت بیشتری سوت بزنند تا شاهد اتفاقات بد نباشیم. همین می‌شود که بازیکنان ملی ما در رقابت‌های بین‌المللی و آسیایی رفتار نامناسبی انجام می‌دهند و و باعث شکست ما می‌شوند.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر افزود: من در شاهین خیلی راحت بودم و الان هم دوست ندارم از اینجا بروم مگر اینکه اتفاقات بدی در اینجا بیفتد. مردم واقعاً از تیمشان حمایت می‌کنند و شور و شعف خاصی در این تیم وجود دارد. من از استاندار و مسئولان شهر می‌خواهم که حمایت‌های خود را انجام دهند و تا اتفاقات خوبی برای شاهین بیفتد.

او گفت: من تجربه قهرمانی در لیگ برتر و بازی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را دارم. باید تیم خوب و با بودجه خوبی بسته شود تا بتوانیم در لیگ برتر موفق باشیم. نه اینکه به لیگ برتر بیاییم و بعد دوباره به لیگ یک برگردیم. باید طرز تفکر ما در لیگ برتر، گرفتن سهمیه آسیایی و حضور در نیمه بالای جدول باشد. اگر غیر از این باشد، تفکر بازیکنان خراب می‌شود و این اصلاً اتفاق خوبی نیست.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه