همراه ما باشید

شفر فردا برمی‌گردد / بنی یاس منتفی است!

وینفرد شفر که برای سفری کوتاه به آلمان رفته بود فردا به ایران باز می‌گردد. به گزارش پیروزی، شفر بعد از یک سال و نیم حضور در استقلال و بعد از شکست…

شفر فردا برمی‌گردد / بنی یاس منتفی است!

پیروزی نیوز - شفر فردا برمی‌گردد / بنی یاس منتفی است!

وینفرد شفر که برای سفری کوتاه به آلمان رفته بود فردا به ایران باز می‌گردد. به گزارش پیروزی، شفر بعد از یک سال و نیم حضور در استقلال و بعد از شکست برابر پدیده از کار برکنار شد تا آبی‌ها مجیدی را به عنوان سرمربی موقت خود تا پایان فصل معرفی کنند. بعد از برکناری وینفرد شفر و با توجه به باقی مانده قرارداد این سرمربی، مدیران باشگاه استقلال مجبور هستند کل قرارداد فصل بعد او را پرداخت کنند مگر آنکه شفر پیشنهاد یک تیم دیگر را برای سرمربیگری قبول کند.

در روزهای گذشته اخباری درباره حضور شفر در تبم فوتبال بنی یاس امارات مطرح شده که البته بررسی‌ها نشان می‌دهد این خبر نمی‌تواند صحیح باشد. نکته مهم این است که کشور آلمان چند سال است قانون معافیت مالیات برای اتباع خود در کشور امارات را لغو کرده است. بنابراین اگر وینفرد شفر هدایت تیم فوتبال بن یاس امارات را قبول کند باید ۵۰ درصد از قرارداد خود را به عنوان مالیات بردرآمد پرداخت کند همین مساله موجب شده تا او از حضور در تیم های اماراتی استقبال نکند. جالب این که به صورت کلی سرمربیان آلمانی کم تعدادی در سال‌های اخیر در فوتبال امارات فعالیت کرده‌اند که علت آن همین مسئله است؛ اینکه نیمی از دستمزد خود را مالیات می‌دهند.

شفر که برای سفری کوتاه به آلمان رفته بود فردا به ایران باز می‌گردد. او تا اتمام فصل در انتظار تعیین تکلیف با باشگاه استقلال خواهد ماند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه