همراه ما باشید

زاهدی: بازی ما با پرسپولیس برای تراکتوری‌ها اهمیتی ندارد / ماشین‌سازی واگذار شود، بعید است بمانم

نمی‌گذاریم در آزادی به سادگی از ما امتیاز بگیرند زاهدی: پرسپولیسی‌ها تصور اشتباهی از ماشین‌سازی دارند مدافع ماشین سازی در آستانه دیدار حساس تیمش برابر پرسپولیس که تاثیر زیادی در سرنوشت قهرمانی…

زاهدی: بازی ما با پرسپولیس برای تراکتوری‌ها اهمیتی ندارد / ماشین‌سازی واگذار شود، بعید است بمانم

پیروزی نیوز - زاهدی: بازی ما با پرسپولیس برای تراکتوری‌ها اهمیتی ندارد / ماشین‌سازی واگذار شود، بعید است بمانم

نمی‌گذاریم در آزادی به سادگی از ما امتیاز بگیرند
زاهدی: پرسپولیسی‌ها تصور اشتباهی از ماشین‌سازی دارند
مدافع ماشین سازی در آستانه دیدار حساس تیمش برابر پرسپولیس که تاثیر زیادی در سرنوشت قهرمانی و تیم‌های بالای جدولی دارد، مدعی است آنها برای حفظ اعتبار خودشان برابر پرسپولیس به میدان می‌روند و توجهی به حواشی بالای جدول ندارند. به گزارش پیروزی، مسیح زاهدی، درباره شرایط تیمش گفت: شرایط خوبی داریم و تمرینات با جدیت دنبال می‌شود و قصد داریم نتایج نه چندان خوب هفته‌های اخیر را جبران کنیم و در دیدار حساسی که داریم یک بازی خوب ارائه دهیم و با امتیاز برگردیم.

زاهدی درباره اینکه در تبریز قهرمانی سپاهان را به پرسپولیس ترجیح می‌دهند، گفت: اصلا چنین مسائلی نیست و در تبریز همه فکر تیم‌های خودشان هستند و برای کسی فرقی ندارد پرسپولیس قهرمان شود یا سپاهان. پرسپولیس سرنوشتش دست خودش است و اینطوری نیست که ما تعیین کنیم کدام تیم قهرمان می‌شود. ما در ماشین سازی فقط برای آبرو و شرف خودمان بازی می‌کنیم و سعی می‌کنیم با نتایج خوب در دیدارهای باقی مانده تا حد ممکن در جدول بالا برویم و اگرهم بخواهیم به نتایج سایر تیم‌ها اهمیت بدهیم برای تراکتورسازی است که تیم همشهری ما است و اتفاقاً اگر سپاهان را می‌بردیم شانس سهمیه تراکتورسازی بیشتر می‌شد.

مدافع ماشین سازی درباره بازی برابر پرسپولیس گفت: بازی سختی داریم و پرسپولیس می‌آید تا در این بازی قهرمانی خودش را مقابل هوادارانش مسجل کند و انگیزه زیادی برای این بازی دارد و همین موضوع کار ما را سخت می‌کند ولی این را بگویم که سوای نتیجه بازی روز سختی برای آنها رقم خواهیم زد و اجازه نمی‌دهیم به سادگی از این بازی امتیاز بگیرند و پیروز شوند. ما سال گذشته هم فاصله‌ای تا بردن پرسپولیس نداشتیم و در دقیقه ۹۶ گل خوردیم در حالیکه وقت های اضافه ۴ دقیقه بود.

وی درباره اینکه آیا هواداران تراکتور همانند بازی رفت در تهران نیز حامی آنها خواهند بود یا خیر گفت: این بازی برای تراکتوری‌ها اهمیتی ندارد چون شانس قهرمانی ندارند و پرسپولیس رقیب آنها نیست و فکر نمی‌کنم در آزادی کسی برای طرفداری از ما بیاید چرا که پرسپولیس شانس قهرمانی دارد و هوادارانش می‌آیند جشن بگیرند و احتمالا ورزشگاه را پر می‌کنند.

زاهدی درباره شایعات مربوط به انتقال امتیاز این باشگاه گفت: من از این مسائل خبر ندارم ولی فکر نکنم آقای زنوزی تیم را واگذار کند. به هر جهت اگر تیم واگذار شود بعید می‌دانم بمانم. من یک فصل دیگر قرارداد دارم و تکلیفم در پایان فصل مشخص می‌شود. پیشنهاداتی دارم که از خارج از کشور هم هست و باید در پایان فصل ببینم چطور می‌شود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه