همراه ما باشید

کناره‌گیری بی‌سروصدای رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن

شاهرخ شهنازی در بیانیه‌ای درخصوص استعفایش از ریاست هیات مدیره باشگاه ذوب آهن مطالبی را بیان کرد. به گزارش پیروزی، شاهرخ شهنازی رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن استعفای خود از حضور…

کناره‌گیری بی‌سروصدای رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن

پیروزی نیوز - کناره‌گیری بی‌سروصدای رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن

شاهرخ شهنازی در بیانیه‌ای درخصوص استعفایش از ریاست هیات مدیره باشگاه ذوب آهن مطالبی را بیان کرد. به گزارش پیروزی، شاهرخ شهنازی رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن استعفای خود از حضور در هیئت مدیره باشگاه را اعلام کرد.

شاهرخ شهنازی در بیانیه‌ای درخصوص دلایل استعفایش گفت: «با توجه به جایگاه تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا که مقام اول گروه خود را کسب و به مرحله حذفی ارتقاء پیدا کرده و تنها نماینده شایسته میهن اسلامی‌مان در این مسابقات است و به منظور پرهیز از حواشی احتمالی که ممکن است بوجود بیاید و به روند رو به رشد تیم فوتبال ذوب آهن تاثیر منفی بگذارد از بیان علت استعفا خودداری کرده و آن را به زمان دیگری موکول می‌کنم. به عنوان پدر معنوی باشگاه ذوب‌آهن برای همه ورزشکاران، مربیان، سرپرستان در رشته‌های مختلف ورزشی و پرسنل خدوم باشگاه و جناب آقای سعید آذری مدیرعامل شجاع و کاردان و باتجربه باشگاه و جناب آقای علی منصوریان مربی ارزنده و موفق و کادر مربیان و مشاوران ایشان و هواداران عاشق و ورزش‌دوست باشگاه ذوب آهن، آرزوی موفقیت و سر‌بلندی می‌کنم و از درگاه باریتعالی سر افرازی خانواده بزرگ ذوب‌آهن را که همواره خادم آنها بوده و خواهم بود را مسئلت می‌نمایم.»

شاهرخ شهنازی

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه