همراه ما باشید

وداع کاپیتان‌های ملی‌پوش با یادگار (عکس)

ستاره‌های ملی‌پوش تراکتورسازی خودشان را برای آخرین بازی فصل در ورزشگاه یادگار آماده می‌کنند. به گزارش “ورزش‌سه”، خریدهای پرسروصدای ابتدای فصل تراکتورسازی فردا آخرین بازی فصل خود را مقابل دیدگان تماشاگران تبریزی…

پیروزی نیوز - وداع کاپیتان‌های ملی‌پوش با یادگار (عکس)

ستاره‌های ملی‌پوش تراکتورسازی خودشان را برای آخرین بازی فصل در ورزشگاه یادگار آماده می‌کنند.

به گزارش “ورزش‌سه”، خریدهای پرسروصدای ابتدای فصل تراکتورسازی فردا آخرین بازی فصل خود را مقابل دیدگان تماشاگران تبریزی انجام می‌دهند؛ دیداری که امیدوارند با صعود آنها به جمع تیم‌های دارای سهمیه آسیا برای فصل آینده همراه باشد.

مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی بدون مصدومیت و محرومیت خودشان را برای بازی حساس فردا مقابل پارس جنوبی در ورزشگاه یادگار آماده کردند؛ مسابقه‌ای که تراکتورسازان امیدوارند پایان ناکامی ۴ هفته‌ای آنها در رسیدن به پیروزی باشد.

کاپیتان‌های ملی‌پوش تراکتورسازی که قطعا فردا هم نقش مهمی در نمایش این تیم خواهند داشت، برای آخرین بار در این فصل مقابل دیدگان تماشاگران تبریزی در ورزشگاه یادگار به میدان می‌روند.
بدون شک این ۳ بازیکن باتجربه هم امیدوارند بتوانند خاطره خوشی در پایان این فصل پرسروصدا در ذهن هواداران تراکتورسازی ثبت کنند. آنها فقط با ۳ امتیاز بازی فردا می‌توانند در کورس کسب سهمیه باقی بمانند.

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه