همراه ما باشید

هافبک ماشین سازی متهم به کم‌کاری / خالقی‌فر:نخواستند برابر پرسپولیس بازی کنم!

هافبک ماشین سازی اعلام کرد شرایط روحی و بدنی لازم برای همراهی تیم را داشته اما کادرفنی این اجازه را به او ندادند تا برابر پرسپولیس به میدان برود. به گزارش پیروزی،…

هافبک ماشین سازی متهم به کم‌کاری / خالقی‌فر:نخواستند برابر پرسپولیس بازی کنم!

پیروزی نیوز - هافبک ماشین سازی متهم به کم‌کاری / خالقی‌فر:نخواستند برابر پرسپولیس بازی کنم!

هافبک ماشین سازی اعلام کرد شرایط روحی و بدنی لازم برای همراهی تیم را داشته اما کادرفنی این اجازه را به او ندادند تا برابر پرسپولیس به میدان برود. به گزارش پیروزی، در شرایطی که از ساعاتی دیگر ماشین سازی در استادیوم آزادی باید برابر پرسپولیس حاضر شود، رضا مهاجری تصمیم گرفت نام رضا خالقی فر، بازیکن سابق پرسپولیس را از لیست تیمش برای این بازی خارج کند.

این تصمیم عجیب در شرایطی اتخاذ شد که از ساعاتی قبل موج منفی علیه این هافبک شکل گرفت و او را متهم به تمایل برای کم‌کاری مقابل پرسپولیس کرده‌اند. این در حالی است که خالقی فر از زمان جدایی از پرسپولیس، معمولا یکی از بازیکنان موثر تیمش برابر این تیم لقب گرفته بود.

خالقی فر  با رد مصدومیت و مشکل بدنی برای همراهی تیمش در بازی امروز گفت: به هیچ عنوان مصدوم نیستم و در شرایط خوب بدنی و روحی برای این بازی بودم. همیشه مقابل پرسپولیس انگیزه داشتم و دارم و اینکه چرا برای این بازی نامم در لیست قرار نگرفت را بهتر است از آقای مهاجری بپرسید.

هافبک سابق پرسپولیس در واکنش به اینکه سابقه حضورش در جمع شاگردان برانکو و شرایط قهرمانی این تیم در بازی امشب، به نظر می‌رسد دلیل این تصمیم بوده گفت: تمام کسانی که این توهم را در ذهن دارند به خدا واگذار می‌کنم. عملکرد من در بازی‌های قبلی مقابل پرسپولیس کاملا مشخص است. اینکه عده‌ای بخواهند با این فرضیه به من اهانت کنند را به خدا واگذار می‌کنم و باز هم می‌گویم که در آمادگی کامل بدنی و روحی و با انگیزه زیادی خودم را برای این بازی آماده می‌کردم اما کادرفنی اجازه همراهی تیم را به من نداد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه