همراه ما باشید

در واکنش به حذف خالقی‌فر از ترکیب ماشین‌سازی / نصیرزاده: او نباید مصاحبه می‌کرد

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: بازیکنان باید توجه داشته باشند که اگر بخواهند مطالبه گری کنند ممکن است مسابقات بعدی را نیز از دست بدهند. به گزارش پیروزی، هوشنگ نصیرزاده در…

در واکنش به حذف خالقی‌فر از ترکیب ماشین‌سازی / نصیرزاده: او نباید مصاحبه می‌کرد

پیروزی نیوز - در واکنش به حذف خالقی‌فر از ترکیب ماشین‌سازی / نصیرزاده: او نباید مصاحبه می‌کرد

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: بازیکنان باید توجه داشته باشند که اگر بخواهند مطالبه گری کنند ممکن است مسابقات بعدی را نیز از دست بدهند.

به گزارش پیروزی، هوشنگ نصیرزاده در مورد اظهارات رضا خالقی فر مبنی بر اینکه مصدوم یا بی انگیزه نبوده و سرمربی تیم باید پاسخ بدهد که چرا نام او را از لیست بازی با پرسپولیس کنار گذاشته، گفت: سرمربی تیم مختار است بر اساس استراتژی هر مسابقه ترکیب تیم را معین کند. او در انتخاب بازیکن اختیار تام دارد و باشگاه دخالتی در این مورد نمی‌کند.

نصیرزاده در مورد اینکه آیا میان خالقی فر و رضا مهاجری اختلافی وجود دارد گفت: خیر. هیچ مشکل و اختلافی نیست. خالقی فر تا به حال جزو بازیکنان با انگیزه ما بوده و حالا با نظر مستقیم سرمربی بازی نمی‌کند. بودن یا نبودن در ترکیب، بسته به نوع بازی به سرمربی مربوط می‌شود و باشگاه نیز در مورد نتایج از سرمربی توضیح می‌خواهد. خالقی فر نباید مصاحبه می‌کرد. در واقع بازیکن نباید با انجام مصاحبه در مورد وضعیت بودنش در ترکیب صحبت کند.

وی در پایان گفت: باشگاه در جریان بودن یا نبودن بازیکنان قرار دارد. تمام بازیکنان باید در اختیار کادر فنی باشند. آن‌ها باید توجه داشته باشند که اگر بخواهند مطالبه گری کنند ممکن است مسابقات بعدی را نیز از دست بدهند.

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه