همراه ما باشید

۶ دیدار سرنوشت‌ساز هفته بیست و نهم

کمتر از سه ساعت تا آغاز هفته سرنوشت ساز بیست و نهم لیگ برتر باقی مانده است. به گزارش پیروزی، های لیگ برتر امشب با برگزاری ۸ دیدار همزمان هفته بیست و…

۶ دیدار سرنوشت‌ساز هفته بیست و نهم

پیروزی نیوز - ۶ دیدار سرنوشت‌ساز هفته بیست و نهم

کمتر از سه ساعت تا آغاز هفته سرنوشت ساز بیست و نهم لیگ برتر باقی مانده است. به گزارش پیروزی، های لیگ برتر امشب با برگزاری ۸ دیدار همزمان هفته بیست و نهم خود را پشت سر می گذارد. با توجه به آغاز ماه رمضان و با اعلام سازمان لیگ، هفته بیست و نهم از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز خواهد شد.

از این هشت بازی، ۶ دیدار در تعیین قهرمان، یا سهمیه های آسیا، یا معادلات بقا در لیگ اثر مستقیم دارند. امشب اولین شبی است که ممکن است قهرمان لیگ هجدهم مشخص شود. پرسپولیس در صورت کسب پیروزی مقابل ماشین سازی و به شرط نبردن سپاهان در برابر پدیده، قهرمانی لیگ برتر را جشن خواهد گرفت. در صورتی که این نتیجه برای سرخپوشان حاصل نشود، تعیین قهرمان به هفته سی ام موکول می شود.

تیم های سپاهان، استقلال، پدیده و تراکتورسازی همزمان رقابتی نفس گیر برای سهمیه آسیایی هم خواهند داشت. از این چهار تیم، تراکتور شانس قهرمانی را از دست داده و فقط به سهمیه امیدوار است اما سه تیم دیگر، هم در کورس قهرمانی هستند و هم رقابت سهمیه.

اما در پایین جدول هم جدالی پایاپای بین نفت مسجد سلیمان و سپیدرود رشت برقرار خواهد بود. با توجه به سقوط استقلال خوزستان به لیگ دسته یک، از بین تیم های رشت و مسجد سلیمان یکی به دسته پایین تر خواهد رفت و دیگری در لیگ برتر می ماند. با توجه به حاشیه امنیت یک امتیازی تیم نفت، اگر امشب سپیدرود مقابل نساجی شکست بخورد و نفتی ها در تهران پیکان را ببرند، سقوط نماینده رشت مسجل می شود. در غیر این صورت، دومین تیم سقوط کننده از لیگ برتر به لیگ یک، در هفته پایانی فصل مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه