همراه ما باشید

خلیلی:قسمت نشد در آزادی جشن قهرمانی بگیریم/از هواداران تشکر می‌کنم

محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوست داشتیم در آزادی جشن قهرمانی بگیریم ولی نشد. انشالله هفته آینده در جم جشن قهرمانی بگیریم. به گزارش پیروزی، محسن خلیلی درباره تساوی یک…

خلیلی:قسمت نشد در آزادی جشن قهرمانی بگیریم/از هواداران تشکر می‌کنم

پیروزی نیوز - خلیلی:قسمت نشد در آزادی جشن قهرمانی بگیریم/از هواداران تشکر می‌کنم

محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوست داشتیم در آزادی جشن قهرمانی بگیریم ولی نشد. انشالله هفته آینده در جم جشن قهرمانی بگیریم.

به گزارش پیروزی، محسن خلیلی درباره تساوی یک – یک پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی در واکنش به طرح این موضوع که علیرضا بیرانوند پس از پایان بازی  پاسخگوی خبرنگاران نبود، گفت:  علیرضا بازیکن خوبی است و ممکن است بعد از بازی تحت تأثیر فضای رختکن قرار گرفته باشد. او تقصیری نداشت و من به شخصه به جای بیرانوند از مردم عذرخواهی می‌کنم. مطمئناً علیرضا قصد و نیتی نداشته است.

وی درباره تساوی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی و به تعویق افتادن قهرمانی پرسپولیس عنوان کرد: این هفته همه‌ی بازی‌های مهم مساوی شد. حساسیت بالا، خستگی زیاد، لیگ فرسایشی و بازی‌های متعددی که انجام دادیم، باعث شده است کیفیت تیم ما پایین بیاید.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: من از هواداران تشکر می‌کنم که با خستگی و بعد از افطار خودشان را به استادیوم رساندند. امیدوارم دعای خیرشان بدرقه راه ما باشد. مطمئناً هفته آینده جای‌شان در استادیوم شهر جم خالی است. بچه‌ها تلاش می‌کنند که این فصل را با قهرمانی به پایان برسانیم. دوست داشتیم در آزادی جشن قهرمانی بگیریم، ولی نشد. ان‌شاءالله هفته آینده در جم جشن قهرمانی بگیریم. مطمئناً ما آنجا هم تنها نیستیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه