همراه ما باشید

ربیع‌خواه: تیم‌ها مقابل پرسپولیس بسته بازی می‌کنند/انشالله هفته آخر قهرمان می شویم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم‌ها مقابل ما بسته بازی و کار ما را سخت می‌کنند. به گزارش پیروزی، محسن ربیع‌خواه پس از تساوی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: همه بازی‌های ما سخت…

ربیع‌خواه: تیم‌ها مقابل پرسپولیس بسته بازی می‌کنند/انشالله هفته آخر قهرمان می شویم

پیروزی نیوز - ربیع‌خواه: تیم‌ها مقابل پرسپولیس بسته بازی می‌کنند/انشالله هفته آخر قهرمان می شویم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم‌ها مقابل ما بسته بازی و کار ما را سخت می‌کنند.

به گزارش پیروزی، محسن ربیع‌خواه پس از تساوی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: همه بازی‌های ما سخت هستند. در جام حذفی هم مقابل یک تیم لیگ یکی کارمان سخت می‌شود. چاره‌ای نداریم و باید ببریم.

وی درباره این موضوع که بازی‌های پرسپولیس هم فشرده است، گفت: فشار بازی‌ها که طبیعی است، ما در صدر جدول هستیم و همینطور قهرمانی‌مان عقب می‌افتد. تلاش می‌کنیم که در هفته آخر ۳ امتیاز بازی را بگیریم و قهرمان شویم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره این موضوع که تیمش خوب بازی نمی‌کند، عنوان کرد: نمی‌شود گفت که خوب بازی نمی‌کنیم. توپ‌هایمان گل نمی‌شود. تیم‌ها مقابل ما بسته بازی می‌کنند و این کار ما را سخت می‌کند. تیمی که ۱۱ نفره دفاع می‌کند کار را برای هر تیمی سخت می‌کند.

ربیع‌خواه درباره پرداختی‌های باشگاه گفت: من درباره این مورد صحبت نمی‌کنم.

وی درباره این موضوع که بازیکنان پرسپولیس ناهماهنگ هستند تصریح کرد: تلاش‌مان را می‌کنیم و این نظر شما است که ناهماهنگ هستیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم ولی متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود. بچه‌ها با تمام وجود بازی می‌کنند، انشالله که هفته آخر قهرمان شویم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه