همراه ما باشید

مدافع تراکتورسازی: در چند هفته، همه چیز از دست رفت

ایمان سلیمی، مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان این که تیمش امسال شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ داشت، عنوان کرد: در چند هفته همه چیز را از دست دادیم. به…

مدافع تراکتورسازی: در چند هفته، همه چیز از دست رفت

پیروزی نیوز - مدافع تراکتورسازی: در چند هفته، همه چیز از دست رفت

ایمان سلیمی، مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان این که تیمش امسال شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ داشت، عنوان کرد: در چند هفته همه چیز را از دست دادیم.
به گزارش پیروزی، ایمان سلیمیبا اشاره به تساوی تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: ما مثل دو بازی قبلی شروع خوبی داشتیم و حتی گل هم زدیم، ولی در نیمه دوم تمرکز لازم را نداشتیم و روی یک اتفاق به حریف پنالتی دادیم. با این برد می‌توانستیم شانس خوبی برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم، ولی متأسفانه امتیاز کامل بازی را نگرفتیم.

وی درباره این که آیا قبول دارد کار تیمش برای گرفتن سهمیه سخت شده است، عنوان کرد: باید واقع‌بین باشیم. کار ما برای کسب سهمیه سخت است، چون فقط یک بازی برای ما باقیمانده است که با حریفان مستقیم‌مان هم نیست. باید فولاد را ببریم و منتظر اتفاقات باشیم. شرایط خیلی سخت است، ولی امیدوارم لیگ امسال پایانی شیرین برای ما داشته باشد.

مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی که در این بازی تک‌گل تیمش را به ثمر رساند، در این ارتباط خاطرنشان کرد: من گل زدم، اما خوشحال نشدم، چون مهم این بود که سه امتیاز را بگیریم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

سلیمی درباره اینکه چرا تراکتورسازی با نتیجه نگرفتن در چند بازی، شانس قهرمانی را از دست داد، تأکید کرد: ما با حریفان مستقیم خودمان در خانه بازی داشتیم که اتفاقاً نتایج خوبی هم گرفتیم و شانس خوبی برای قهرمانی داشتیم. متأسفانه اتفاقاتی رخ داد که تراکتورسازی در چند هفته همه چیز را از دست داد. ما بدشانسی آوردیم و متأسفانه شانس قهرمانی را از دست دادیم. این در حالی است که برای قهرمان شدن همه چیز داشتیم.

وی در مورد انتظار هواداران تراکتورسازی برای قهرمانی در لیگ برتر که این فصل هم محقق نشد، گفت: آنها در این سال‌ها به خوبی تیم را حمایت کردند و در سال‌های بعد هم حمایت خواهند کرد. همه‌ی ما از این شرایط ناراحت هستیم، ولی در فوتبال همیشه این مهم است که به آینده فکر کنیم و آینده را بسازیم. امیدوارم تراکتورسازی در فصل آینده با شرایط بهتری وارد مسابقات شود.

مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره عملکردش در این فصل تصریح کرد: فصل جاری برای من خوب بود و توانستم انتظاراتی را که از خودم داشتم، عملی کنم. امیدوارم فصل بعد عملکرد بهتری داشته باشم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه