همراه ما باشید

مبعلی: امیدوارم قطبی را حفظ کنند

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان امیدوار است قطبی را در باشگاه فولاد حفظ کنند, چراکه وجودش به نفع فولاد و فوتبال خوزستان است. به گزارش پیروزی، ایمان مبعلی در گفت‌و‌گو با تسنیم,…

مبعلی: امیدوارم قطبی را حفظ کنند

پیروزی نیوز - مبعلی: امیدوارم قطبی را حفظ کنند

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان امیدوار است قطبی را در باشگاه فولاد حفظ کنند, چراکه وجودش به نفع فولاد و فوتبال خوزستان است.

به گزارش پیروزی، ایمان مبعلی در گفت‌و‌گو با تسنیم, درباره شکست سنگین ۳ بر یک تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل ذوب‌آهن, اظهار کرد: بازی متعادل پیش می‌رفت، اما باید قبول کنیم که کادر فنی و بازیکنان ذوب‌آهن با نتایج اخیری که کسب کردند, اعتمادبه‌نفس بالایی پیدا کرده‌اند. آنها هم در لیگ و هم در آسیا نتیجه خوبی کسب کردند و در این بازی نیز میزبان بودند و ارتفاع بالای اصفهان نسبت به سطح دریا باعث شده بود تا بازیکنان ما اذیت و با مشکل روبه‌رو شوند.

وی ادامه داد: ذوب‌آهن در این بازی کلاً چهار پنج توپ روی دروازه ما آورد و به سه گل رسید، اما متأسفانه ما نتوانستیم در بازی به چیزی که می‌خواستیم برسیم. البته ما در این بازی موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم و اگر پنالتی ما گرفته می‌شد بازی به تساوی کشیده می‌شد و شرایط کاملاً تغییر می‌کرد. متأسفانه پنالتی صد درصدی ما گفته نشد و این باعث شد تا بازیکنان‌مان مقداری عصبی شوند.

مربی فولاد خوزستان در ادامه با اشاره به اعتراض اکثر تیم‌ها به داوری در هفته‌های پایانی لیگ, بیان کرد: مشکل داوری همیشه وجود داشته و دارد، اما می‌خواهم بدانم وقتی همه اعتراض می‌کنند چه کسی از داوری سود می‌برد؟ امیدوارم فصل آینده اشتباهات داوری کمتر و اعتراضات داوری کمتر شود. من احترام خاصی برای داوران قائلم، چون آنها فشار زیادی را تحمل می‌کنند و ممکن است با یک اشتباه کل زندگی‌شان تحت تأثیر قرار بگیرد. امیدوارم سال آینده VAR بیاید و مشکلات داوری را حل کند.

مبعلی راجع به برنامه‌های باشگاه فولاد برای فصل آینده و اینکه آیا قطبی در این تیم حضور خواهد داشت یا خیر, گفت: قطبی به باشگاه برنامه داده، اما هنوز توافقات کلی صورت نگرفته است. در این باره صحبت‌هایی شده است و امیدوارم قطبی را حفظ کنند، چراکه وجودش به نفع فولاد و فوتبال خوزستان است. قطبی یک مربی حرفه‌ای است که تمام وقت, فکر و ذهنش را برای باشگاه گذاشته است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بحث مالی دلیل عدم به توافق رسیدن قطبی با باشگاه فولاد بوده است, عنوانکرد: بحث مالی یکی از مشکلات است و موضوعاتی دیگری نیز وجود دارد که باید برطرف شود، اما من خیلی در جریان این موضوعات نیستم. فقط امیدوارم که قطبی در تیم فولاد بماند و به این تیم کمک کند.

مبعلی درباره این که به نظرش چه تیمی می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود عنوان کرد: من فکر می‌کنم پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد، اما این را هم باید در نظر بگیریم که این تیم در بازی آخرش استرس زیادی خواهد داشت و این می‌تواند کار آنها را مقابل پارس جنوبی سخت کند. فوتبال بازی لحظه‌ها و بسیار عجیب و غریب است و می‌تواند هر اتفاقی در هفته آخر رخ بدهد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه