همراه ما باشید

کفشگری: اخراج هم می‌شدم از دایی حمایت می‌کردم / به پرسپولیس تهمت می‌زنند تا ناکامی خودشان را توجیه کنند

هافبک با تجربه سایپا در مورد شرایط تیمش و همچنین نتایج هفته بیست و نهم صحبت کرد. به گزارش پیروزی، مهرداد کفشگری درباره بازی مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی خوبی بود…

کفشگری: اخراج هم می‌شدم از دایی حمایت می‌کردم / به پرسپولیس تهمت می‌زنند تا ناکامی خودشان را توجیه کنند

پیروزی نیوز - کفشگری: اخراج هم می‌شدم از دایی حمایت می‌کردم / به پرسپولیس تهمت می‌زنند تا ناکامی خودشان را توجیه کنند

هافبک با تجربه سایپا در مورد شرایط تیمش و همچنین نتایج هفته بیست و نهم صحبت کرد. به گزارش پیروزی، مهرداد کفشگری درباره بازی مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی خوبی بود و توانستیم با استفاده از موقعیت‌ها به گل برسیم و پیروز شویم و روی یک غافلگیری دروازه‌مان باز شد ولی خدا را شکر توانستیم به ۳ امتیاز این بازی برسیم. اینکه می‌گویند استقلال خوزستان بی‌انگیزه بود را هم قبول ندارم و حریف خیلی خوب و محکم جلوی ما بازی کرد و حریف سرسختی بود.

وی در مورد بازی کردن چند بازیکن جوان و جدید در ترکیب تیم گفت: در طول این فصل همیشه به چهره‌های جوان میدان داده شده است و این از زمان علی دایی وجود داشته. ما جوان‌های خوبی در ترکیب تیم داریم که اگر میدان ببینند می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند.

هافبک سایپا در مورد کار با ابراهیم صادقی هم خاطرنشان کرد: در حال حاضر زود است که بخواهیم در مورد عملکرد صادقی نظر بدهیم ولی فکر می‌کنم مربی آینده‌داری است و زحمات زیادی برای تیم می‌کشد و امیدوارم در آینده موفق باشد.

کفشگری در مورد اتفاقات بالای جدول هم گفت: به نظرم سرنوشت قهرمانی هنوز مشخص نشده و اگر اینطور بود تیم قهرمان جشن می‌گرفت و هنوز یک هفته دیگر مانده است. قلباً دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود ولی واقعاً شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی پدیده است و روز گذشته دیدید که اگر نیازمند نبود یک نتیجه عجیب و غریب رقم می‌خورد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود اراده‌هایی برای قهرمان کردن پرسپولیس وجود دارد اظهار داشت: این مسائل به هیچ وجه مطرح نیست. هیچ داوری نمی‌آید شرافتش را برای قهرمان کردن پرسپولیس یا هر تیم دیگری بفروشد. پنالتی که برای پرسپولیس گرفته شد درست بود و داور تصمیم درستی گرفت. این مسائل مطرح می‌شود تا تیم‌های دیگر ناکامی خودشان را توجیه کنند. مثلا می‌گویند هفته بعد مهدی تارتار به پرسپولیس راه می‌دهد ولی چه چیزی بیشتر از بردن پرسپولیس برای مربیگری تارتار وجهه مثبت می‌آورد؟ مطمئن باشید هیچکس اندازه تارتار دوست ندارد پارس جم پرسپولیس را ببرد. این مسائل مطرح می‌شود که ارزش کار پرسپولیس زیر سوال برود در حالیکه اگر بررسی کنید این تیم بیشترین ضربه را از داوی خورده است.

هافبک سایپا در مورد حرکتی که در بازی قبل در حمایت از دایی انجام داد و اینکه آیا برایش مشکل‌ساز شد یا نه، گفت: وقتی آن حرکت را انجام دادم خیلی‌ها به من گفتند اخراج می‌شوی و جریمه می‌شوی ولی آن یک حرکت کاملاً دلی بود و برای حمایت از کسی که مدیون او هستم آن حرکت را انجام دادم و برایم مهم نبود که چه عواقبی برایم دارد ولی هیچ اتفاقی هم برایم نیافتاد.

کفشگری افزود: من شش سال شاگرد دایی بودم و او همیشه به من لطف داشته است و همیشه ممنون و مدیون او هستم. این مسائل هم که می‌گویند بعد از دایی انگیزه‌ای برای کمک به سایپا ندارم درست نیست چرا که از خود دایی یاد گرفتم همیشه برای موفقیت تیمم بجنگم و مطمئنم هرچقدر خوب بازی کنم دایی به من افتخار می‌کند و دوست دارم باعث خوشحالی او شوم.

وی در مورد وضعیت فصل آینده خودش هم خاطرنشان کرد: پیشنهاداتی دارم ولی فعلاً یک بازی دیگر مانده است و پس از پایان فصل تصمیم می‌گیرم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه