همراه ما باشید

خاکستری مثل بودیمیر!

تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی ۷۰ دقیقه بدون هافبک بازیساز بازی کرد. به گزارش سایت پیروزی، ماریو بودیمیر مهاجم کروات پرسپولیس به نوعی عجیب‌ترین بازیکن تیم است. مهاجمی بلند قامت و تنومند…

خاکستری مثل بودیمیر!

پیروزی نیوز - خاکستری مثل بودیمیر!

تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی ۷۰ دقیقه بدون هافبک بازیساز بازی کرد.

به گزارش سایت پیروزی، ماریو بودیمیر مهاجم کروات پرسپولیس به نوعی عجیب‌ترین بازیکن تیم است. مهاجمی بلند قامت و تنومند که از ابتدای نیم‌فصل دوم روزهای متفاوتی را در پرسپولیس سپری کرده است. بودیمیر که با کارنامه‌ای درخشان در نیم‌فصل به پرسپولیس پیوست حداقل از نظر گلزنی آمار خوبی نداشت و فقط یکبار مقابل پاختاکور موفق به گلزنی شد.

درست است که بودیمیر در امر گلزنی آمار خوبی نداشته اما به شکل عجیبی در پیروزی‌ها و حتی گل‌های پرسپولیس موثر بوده است. دقیقا در بازی‌هایی که بودیمیر به خاطر مصدومیت از دست داد پرسپولیس در امر گلزنی با مشکلات فراوانی روبرو شد و آمار گل‌های پرسپولیس به شدت کاهش پیدا کرد. بودیمیر هم خوب پاس گل می‌دهد و هم با توجه به فیزیک خوبی که دارد می‌تواند توپ را نگه دارد، خطا بگیر و بازیکن‌های دیگر را در شرایط گلزنی قرار بدهد.

البته ذکر این نکته هم ضروری است که بودیمیر به اصطلاح «بازیکن تنبل» است و در جریان بازی عملا دوندگی و تلاش زیادی ندارد اما حضورش در زمین باعث می‌شود مدافعان حریف روی او تمرکز داشته باشند و به این ترتیب کار برای دیگر مهاجمان و بازیکنان راحت‌تر شود.

جالب اینجاست که هم به نوع بازی بودیمیر می‌شود انتقاد کرد و هم از بازی‌اش تعریف کرد. به خاطر همین است که کارشناسان و حتی هواداران نظرات متفاوتی در مورد این مهاجم بلندقامت دارند و به نوعی بودیمیر یک بازیکن تمام خاکستری است! یعنی نه کاملا سفید و نه کاملا سیاه است.

هرچه هست برانکو به بودیمیر اعتماد کامل دارد و این مهاجم کروات هم یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. باید ببینیم در ادامه چه روزهایی در انتظار بودیمیر است.
انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه