همراه ما باشید

حلالی: رفتار متناقض مدیران به هواداران جرات داده است/مشکلات تراکتورسازی را بزرگ کردند

پیشکسوت فوتبال ایران‌، گفت: وقتی رفتارمان متناقض است و هر سه هفته یک مربی عوض می‌کنیم این مسئله باعث می‌شود که هوادار به خودش اجازه بدهد با داد فریاد درخواست تغییر مربی…

حلالی: رفتار متناقض مدیران به هواداران جرات داده است/مشکلات تراکتورسازی را بزرگ کردند

پیروزی نیوز - حلالی: رفتار متناقض مدیران به هواداران جرات داده است/مشکلات تراکتورسازی را بزرگ کردند

خانه پرسپولیسپیشکسوتان پرسپولیس حلالی: رفتار متناقض مدیران به هواداران جرات داده است/مشکلات تراکتورسازی را بزرگ کردند

پیشکسوتان پرسپولیس

حلالی: رفتار متناقض مدیران به هواداران جرات داده است/مشکلات تراکتورسازی را بزرگ کردند

نوشته شده توسط شيوا دورانگر ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۸

پیشکسوت فوتبال ایران‌، گفت: وقتی رفتارمان متناقض است و هر سه هفته یک مربی عوض می‌کنیم این مسئله باعث می‌شود که هوادار به خودش اجازه بدهد با داد فریاد درخواست تغییر مربی بدهد.

به گزارش پیروزی،اسماعیل حلالی در گفت و گو با فارس، در مورد تساوی دوباره تراکتورسازی مقابل پارس جنوبی، گفت: تراکتورسازی کارش را با وجود تغییرات زیادی در کادرفنی خوب آغاز کرد. مشکلات این تیم از دیدار مقابل سپیدرود آغاز شد. مدیریت باشگاه مشکلات را یک مقدار بزرگتر کردند.حتی در صورت واگذاری بازی می‌توانستند مسئله را بزرگ نکنند و کارشان را در خفا انجام دهند.مشکلات را آنقدر بزرگ کردند که تیمشان را حاشیه تحت تاثیر قرار داد.کل تیم تحت تاثیر حواشی قرار گرفت و دیدارهای بعدی را هم از دست دادند.

وی افزود:در بازی با پیکان هواداران این تیم وارد زمین شدند. این تیم مردمی است و تحت فشار هواداران قرار گرفت. نباید این اتفاقات رخ می‌داد.اگر برخورد بهتری صورت می‌گرفت تراکتورسازی تا پایان فصل به شکل یک مدعی باقی می‌ماند.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد اتفاقی که بعد از بازی با پیکان برای مسعود شجاعی رخ داد و یک هوادار او را کتک زد چه تاثیری در مشکلات تیم داشت، اظهار داشت:ابتدا مسئله محسن فروزان و بعد در مسابقه با پیکان یک هوادار به خودش اجازه داد و وارد زمین شود و آن برخورد را انجام دهد.بازیکنان فوتبال کنار یکدیگر هستند. آن اتفاق کل تیم را تحت تاثیر قرار داد و انگیزه را در همه از بین برد. تراکتورسازی یک تیم مدعی بود اما بعد از بازی با سپیدرود به دلیل ورود به حواشی دچار مشکل شد.

حلالی در مورد اینکه انتقاداتی که سرمربی تراکتورسازی مطرح شده و هواداران خواستار جدایی او شدند، تصریح کرد:مدیریت باشگاه نباید خودش را در اختیار افراد بگذارد. اگر آنها برنامه‌ای را مشخص می‌کنند و هدفی دارند باید به پای آن هزینه کنند.باید اهداف را دنبال کنند و با یک باخت همه چیز را تغییر ندهند. وقتی رفتارمان متناقض است و هر سه هفته یک مربی عوض می‌کنیم این مسئله باعث می‌شود که هوادار به خودش اجازه بدهد با داد فریاد درخواست تغییر مربی بدهد. برای انتخاب مربی باید با فکر عمل کرد. هیچکدام از مربیانی که امسال هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفتند انتخاب درستی نبودند. فلانی ۱۰ سال پیش مربی خوبی بوده است ما باید الان شرایط او را ببینیم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس روز گذشته نتوانست به قهرمانی برسد، اظهار داشت: دیروز ورزشگاه بودم. فشار روی تیم یک مقدار زیاد بود.این فشار زیاد باعث شد بازیکنان عملکردی که از خودشان توقع دارند را انجام ندهند. این مسئله یک مقدار طبیعی است چرا که اعتماد به نفس تیم در چند بازی گذشته پائین آمده است. پرسپولیس راحت می‌توانست برنده بازی باشد. در کل این مسئله باعث شد پرسپولیس یک هفته دیرتر قهرمان شود. برانکو باید بازیکنان را ریکاوری روحی کند. مقابل پارس هم نباید به تساوی فکر کنند. پرسپولیس باید برای برد به میدان برود و اول از همه به دنبال این باشد که گل نخوردند و اگر موقعیتی به دست آمد گل هم بزنند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه