همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

داوران هفته پایانی معرفی نمی‌شوند!

رئیس دپارتمان داوری درباره تصمیمات این کمیته برای هفته پایانی مسابقات لیگ برتر توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش پیروزی، با فرارسیدن هفته پایانی مسابقات لیگ برتر هیجان بالا گرفته و گمانه‌زنی‌…

داوران هفته پایانی معرفی نمی‌شوند!

رئیس دپارتمان داوری درباره تصمیمات این کمیته برای هفته پایانی مسابقات لیگ برتر توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش پیروزی، با فرارسیدن هفته پایانی مسابقات لیگ برتر هیجان بالا گرفته و گمانه‌زنی‌ زیادی درباره تیم قهرمان وجود دارد. با وجود اتفاقات داوری طی چند ماه گذشته فدراسیون فوتبال سعی دارد از داوران رده بالا استفاده کند تا فصل پرحاشیه لیگ هجدهم با بدون حاشیه به پایان برسد.

هفته ماقبل پایانی لیگ برتر روز جمعه با سه تصمیم مشکوک داوری در بازی پرسپولیس – ماشین‌سازی، سپاهان – پدیده مشهد و استقلال – صنعت‌نفت آبادان همراه بود و کمیته داوران طی روزهای گذشته با حواشی زیادی رو‌به‌‌رو بود.

با توجه به همین اتفاقات داوود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری درباره اینکه اسامی داوران هفته پایانی چه زمانی اعلام می‌شود گفت: زمانی مشخص نشده است، شاید اسامی داوران این هفته را اعلام نکنیم!

او همچنین درباره این که با توجه به اشتباهات هفته گذشته به محمدرضا اکبریان بازی می‌رسد یا خیر گفت:‌ تشخیص با ماست که کدام داور برای کدام بازی قضاوت کند و این در جلسات ما مشخص خواهد شد. رفعتی در این باره که آیا امکان دارد او به دلیل مصاحبه بعد از بازی محروم شود، اظهار کرد:‌ ما از چند هفته قبل به داوران اعلام کرده بودیم که نباید مصاحبه کنند و از اظهار‌نظر قبل و بعد از هر بازی پرهیز کنند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه