همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

خلعتبری: شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر است

محمدرضا خلعتبری، مهاجم مصدوم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد فصل آینده هم پیراهن این تیم را بر تن می‌کند. به گزارش پیروزی، محمدرضا خلعتبری در درباره آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: دو…

خلعتبری: شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر است

محمدرضا خلعتبری، مهاجم مصدوم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد فصل آینده هم پیراهن این تیم را بر تن می‌کند.
به گزارش پیروزی، محمدرضا خلعتبری در درباره آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: دو ماه و نیم از عمل جراحی زانویم می‌گذرد و شرایط خوبی دارم. دو روز پیش هم کار با وزنه را شروع کردم و امیدوارم که هر چه زودتر به میادین برگردم. تمام تلاشم این است که خیلی زود برگردم و دوباره فوتبال بازی کنم.

وی در مورد اینکه برای فصل آینده چه تصمیمی دارد، بیان کرد: من با ذوب‌آهن قرارداد دارم و در این تیم می‌مانم تا غیبتم را جبران کنم. من چند سال برای ذوب‌آهن بازی کردم و به این تیم علاقه دارم. امیدوارم بعد از بازگشت به میادین بتوانم عملکرد خوبی در ذوب‌آهن داشته باشم.

مهاجم ذوب‌آهن با اشاره به نتایج خوب تیمش در چند ماه اخیر عنوان کرد: خدا را شکر که با تلاش و همت بازیکنان و کادر فنی، شرایط ذوب‌آهن تغییر کرد و مدیرعامل باشگاه هم مثل همیشه به بهترین شکل کنار تیم است. امیدوارم ذوب‌آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبی بگیرد.

خلعتبری درباره این که کدام تیم در لیگ برتر قهرمان خواهد شد، بیان کرد: شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر است، چرا که با یک مساوی هم قهرمان خواهد شد. البته در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و این موضوع را در لیگ قهرمانان اروپا هم دیدیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه