همراه ما باشید

پنجعلی: دَم از فوتبال پاک می‌زنند اما انگار دنبال فوتبال ناپاک هستند/ بازیکنان پرسپولیس جواب این هجمه‌ها را ندهند

محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقایان دَم از فوتبال پاک می‌زنند اما همین حرکات‌شان نشان می‌دهد که خودشان دنبال فوتبال ناپاک هستند. به گزارش پیروزی محمد پنجعلی، در خصوص اینکه…

پنجعلی: دَم از فوتبال پاک می‌زنند اما انگار دنبال فوتبال ناپاک هستند/ بازیکنان پرسپولیس جواب این هجمه‌ها را ندهند

پیروزی نیوز - پنجعلی: دَم از فوتبال پاک می‌زنند اما انگار دنبال فوتبال ناپاک هستند/ بازیکنان پرسپولیس جواب این هجمه‌ها را ندهند

محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقایان دَم از فوتبال پاک می‌زنند اما همین حرکات‌شان نشان می‌دهد که خودشان دنبال فوتبال ناپاک هستند.

به گزارش پیروزی محمد پنجعلی، در خصوص اینکه در چند روز گذشته برخی مربیان، بازیکنان و مدیران تیم‌های رقیب پرسپولیس در مصاحبه‌های خود صراحتا اعلام می‌کنند قهرمانی سرخپوشان «مهندسی» شده است، اظهار داشت: آقایان دَم از فوتبال پاک می‌زنند اما همین حرکات‌شان نشان می‌دهد که خودشان دنبال فوتبال ناپاک هستند. وقتی پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و با یک مساوی قهرمان می‌شود چرا این حرف‌ها را می‌زنند.

وی ادامه داد: پرسپولیس با اقتدار در صدرجدول است و تا همین امروز هم کلی اشتباه داوری علیه این تیم اتفاق افتاده، بعد می‌گویند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است؟ این رفتار ناجوانمردانه است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: وقتی تیمی بزرگ مثل پرسپولیس در حال هت‌تریک قهرمانی است این جو‌ها را درست می‌کنند تا به تیم ضربه بزنند. بچه‌های پرسپولیس باید تا بعد از بازی با پارس جنوبی سکوت کنند و بعد از آن جواب اینها را بدهند. آقایان می‌خواهند تمرکز تیم را به هم بزنند و بچه‌ها نباید پاسخ این هجمه‌ها را بدهند. حواس بازیکنان، مدیران، مربیان و هواداران پرسپولیس باشد که وارد این بازی‌ها و این موج‌های خبری نشوند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه