همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

واکنش مجری اسپانسر استقلال به شکایت آبی‌ها: بعد از وزیر و آقای عراقچی و کمیته داوران، حالا نوبت ماست!

مدیرعامل شرکت مبنا توسعه نسبت به اظهارات مدیران باشگاه استقلال واکنش نشان داد. به گزارش پیروزی، بعد از اینکه بازیکنان تیم استقلال امروز حاضر به برگزاری تمرین نشدند هادی مباشری ضمن انتقاد…

واکنش مجری اسپانسر استقلال به شکایت آبی‌ها: بعد از وزیر و آقای عراقچی و کمیته داوران، حالا نوبت ماست!

مدیرعامل شرکت مبنا توسعه نسبت به اظهارات مدیران باشگاه استقلال واکنش نشان داد. به گزارش پیروزی، بعد از اینکه بازیکنان تیم استقلال امروز حاضر به برگزاری تمرین نشدند هادی مباشری ضمن انتقاد از شرکت مجری اسپانسر اعلام کرد که باشگاه استقلال از این شرکت شکایت کرده است زیرا آنها به تعهدات خود عمل نکرده اند.

بعد از انتشار این خبر، مدیرعامل شرکت مبنا توسعه که رابط بین باشگاه استقلال و اسپانسر این باشگاه است نسبت به اظهارات مدیران استقلال در رسانه ها واکنش نشان داد و گفت: دوستان در باشگاه استقلال فرار رو به جلو می‌کنند، آنها ابتدا دلایل نتایج ضعیفشان را به وزیر ورزش و معاونش و سپس به آقای عراقچی نسبت دادند، بعد از آن سایت های شرط بندی و کمیته داوران را خطاب قرار دادند و اکنون نیز برای فرار از نتایج و مخدوش کردن ذهن هواداران، ما را مورد هجمه قرار داده‌اند.

مدیرعامل شرکت مبنی توسعه تاکید کرد: ما در این مدت سکوت و سعی کردیم در حفظ آرامش استقلال در کنار هوادارانش کارش را جلو ببرد اما ناچار به ذکر برخی حقایق هستیم. متاسفانه چندین و چند قرارداد برای درآمدزایی تحویل مسئولان باشگاه استقلال شده و همه آنها بی نتیجه مانده اند. ما ۳ ماه است از مدیران این باشگاه وقت جلسه خواستیم ولی هنوز موفق به برگزاری جلسه نشده ایم زیرا آقایان خودشان به دنبال درآمدزایی هستند.

وی بیان کرد: تاکنون هر درآمدی هم به باشگاه رسیده به خاطر تلاش ما بوده و اگر شرکت ایرانسل (حامی مالی باشگاه) مبالغی را پرداخت می کند به خاطر کار و تلاش شرکت ما است. علیرغم عدم همکاری باشگاه استقلال و نقض تعهدات قراردادی توسط این باشگاه در اجرای قرارداد، نه تنها ما به تمام تعهدات قراردادی خود عمل کرده ایم بلکه حتی بیشتر از تعهدات نسبت به باشگاه استقلال عمل کرده ایم .باشگاه باید خودش پاسخگوی مشکلات مالی که به وجود آورده باشد.تمام اسناد و مدارک برای امرو تعهدات ما نسبت به این باشگاه موجود است و در صورت تایید باشگاه به منظور شفاف سازی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه