همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

نصیرزاده: ماشین سازی نباید به بیرون از تبریز منتقل شود

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز معتقد است این تیم نباید به استانی دیگر واگذار شود. به گزارش پیروزی، هوشنگ نصیرزاده در خصوص اخباری منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر واگذاری امتیاز…

نصیرزاده: ماشین سازی نباید به بیرون از تبریز منتقل شود

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز معتقد است این تیم نباید به استانی دیگر واگذار شود. به گزارش پیروزی، هوشنگ نصیرزاده در خصوص اخباری منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر واگذاری امتیاز باشگاه ماشین‌سازی به شهری دیگر گفت: من در رابطه با خرید و فروش باشگاه هیچ اطلاعی ندارم و این مسئله از کانال ما هم پیگیری نمی‌شود. اما باید به این نکته اشاره کنم که ماشین‌سازی یک تیم هویتی مانند نساجی مازندران، سپیدرود رشت یا سپاهان اصفهان است که نباید از شهر تبریز به بیرون منتقل شود. خود آقای زنوزی هم این موضوع را می‌داند که ماشین‌سازی قدیمی‌ترین تیم غرب کشور است و نباید از آذربایجان به بیرون منتقل شود.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی در مورد اتمام قرارداد حسین کنعانی‌زادگان و اینکه آیا او در ماشین‌سازی می‌ماند یا خیر، گفت: کنعانی‌زادگان بازیکن خوب و بااخلاقی است که مزاحمتی برای باشگاه و کادر فنی ندارد. او یک بازیکن بی‌حاشیه است اما یکی از اشتباهاتش این است که به دنبال قراردادهای یکساله است. من قبلا هم به او گفته بودم که این کار را کنار بگذارد چرا که به نفع خودش است. اگر او به تیم دیگری برود باید یک سال تلاش کند تا در تیم جدید جا بیفتد و هماهنگ شود.

نصیرزاده در پاسخ به این سؤال که آیا پیشنهادی برای تمدید قرارداد به کنعانی‌زادگان داده شده یا خیر، گفت: حسین چند پیشنهاد خارجی دارد، از پیشنهادات داخلی او خبری ندارم اما اگر بخواهد می‌تواند با ما تمدید کند. ما این را به خودش اعلام کرده‌ایم. دوست داریم تمام بازیکنان فعلی ما برای فصل بعد در تیم بمانند. کنعانی‌زادگان، زنده‌روح، معبودی، یوسفی، بهزادی کریمی و مهدی‌پور بازیکنانی هستند که قراردادشان تا روز پنج‌شنبه به پایان می‌رسد و ما دوست داریم همه آنها بمانند. به همه آنها هم اعلام کرده‌ایم که بیایند و قراردادشان را تمدید کنند.

وی درباره ادامه همکاری با رضا مهاجری گفت: در مورد تمدید قرارداد با کادرفنی با هیأت مدیره صحبت می‌کنیم. قطعا افراد بومی در کنار تیم می‌مانند و ما به دنبال این هستیم که بومی‌سازی بیشتری در اینجا داشته باشیم. از رضا مهاجری هم خواسته‌ایم که در فصل بعد در کنار ماشین‌سازی بماند.

نصیرزاده در مورد اینکه آیا بودجه‌ای برای فصل آینده و به خصوص نقل و انتقالات تابستانی درنظر گرفته‌اند، گفت: ما بودجه را حدود سه ماه قبل به هیأت مدیره دادیم و این بودجه در آنجا مصوب شده است تا کارها و هماهنگی‌های لازم در این مورد انجام بگیرد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه