همراه ما باشید

نصیرزاده: ماشین‌سازی منتقل نمی‌شود

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز با اشاره به برخی شایعات مبنی بر فروش تیم ماشین سازی به استان اردبیل خبر انتقال این تیم به خارج از استان را تکذیب کرد. به گزارش پیروزی، هوشنگ…

نصیرزاده: ماشین‌سازی منتقل نمی‌شود

پیروزی نیوز - نصیرزاده: ماشین‌سازی منتقل نمی‌شود

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز با اشاره به برخی شایعات مبنی بر فروش تیم ماشین سازی به استان اردبیل خبر انتقال این تیم به خارج از استان را تکذیب کرد. به گزارش پیروزی، هوشنگ نصیرزاده امروز در جمع خبرنگاران در تبریز با اشاره به انتشار برخی اخبار در فضای مجازی مبنی بر فروش امتیاز تیم ماشین سازی به خارج از استان گفت: این مسائل همگی کذب محض است و چنین مطالبی مطرح نیست و نمی دانم چه طور این اسامی و خریداران در فضای مجازی منتشر می‌شود.

وی با اشاره به این که تیم ماشین سازی به خارج از تبریز منتقل نمی‌شود، گفت: ماشین سازی هویت دارد و یک باشگاه قدیمی است و مردم تبریز و استان این تیم را دوست دارند و هرگز امتیاز آن به خارج از تبریز منتقل نمی‌شود.

نصیرزاده با تاکید بر این که امسال نداشتن مهاجم درجه یک ما را خیلی اذیت کرد، گفت: ما در زدن ضربات نهایی مشکل داشتیم و برای همین نتوانستیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی درباره آینده باشگاه ماشین سازی عنوان کرد: بودجه‌بندی تیم از دو ماه گذشته مشخص شده و باید تیم جوانی را راهی لیگ برتر دوره آتی کنیم. همچنین درباره نفرات جذب شده و یا تمدید قراردادها در آینده بیشتر اطلاع رسانی می‌کنیم.

گفتنی است ماشین سازی تبریز فصل هجدهم را با ۲۹ امتیاز و جایگاه سیزدهم از جدول ۱۶ تیمی مسابقات به پایان رساند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه