همراه ما باشید

لیکنز در فصل آینده تراکتور جایی ندارد

سرمربی بلژیکی تراکتورسازی در برنامه‌های فصل آینده این باشگاه جایی ندارد. به گزارش پیروزی، جرج لیکنز، سرمربی بلژیکی تراکتورسازی به دلیل عدم پایبندی به تعهداتش مبنی بر کسب سهمیه آسیایی برای این…

لیکنز در فصل آینده تراکتور جایی ندارد

پیروزی نیوز - لیکنز در فصل آینده تراکتور جایی ندارد

سرمربی بلژیکی تراکتورسازی در برنامه‌های فصل آینده این باشگاه جایی ندارد. به گزارش پیروزی، جرج لیکنز، سرمربی بلژیکی تراکتورسازی به دلیل عدم پایبندی به تعهداتش مبنی بر کسب سهمیه آسیایی برای این تیم در برنامه‌های فصل بعد باشگاه جایی ندارد و به زودی ایران را ترک خواهد کرد.

لیکنز که از هفته‌های ابتدایی نیم فصل دوم جانشین محمد تقوی در این تیم شد، قراردادی به مدت یک فصل و نیم با تراکتورسازان به امضا رسانده بود که ادامه همکاری در فصل آینده مشروط به کسب سهمیه آسیایی توسط این تیم بود که در رسیدن به آن ناکام ماند.

بدین ترتیب تراکتورسازی و لیکنز به پایان همکاری خود رسیدند و سرمربی بلژیکی به زودی و پس از تسویه حساب با باشگاه ایران را ترک خواهد کرد.

شنیده می‌شود گزینه‌های مختلفی برای فصل آینده تراکتورسازی مد نظر این باشگاه است که هم نفرات ایرانی در آن جای دارند و هم مربیان خارجی و به زودی سرمربی جدید معرفی خواهد شد.

در هفته‌های اخیر صحبت از پیوستن علی دایی به تراکتورسازی مطرح بود که هنوز توافق نهایی میان طرفین ایجاد نشده و مشخص نیست به سرانجام برسد یا نه. تراکتورسازی با نتایج هفته پایانی لیگ در رتبه پنجم جدول جای گرفت.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه