همراه ما باشید

جواب تند سرپرست سابق به سرپرست جدید: چرا به سفارت ایتالیا رفتید؟

صحبت‌های عجیب سرپرست جدید فدراسیون کشتی با یکی از خبرگزاری‌ها واکنش حمید بنی‌تمیم را به همراه داشت. به گزارش پیروزی، سرپرست قبلی فدراسیون در این‌باره در پیج اینستاگرامی‌اش نوشت: «آقای نعمتی اینجا…

جواب تند سرپرست سابق به سرپرست جدید: چرا به سفارت ایتالیا رفتید؟

پیروزی نیوز - جواب تند سرپرست سابق به سرپرست جدید: چرا به سفارت ایتالیا رفتید؟

صحبت‌های عجیب سرپرست جدید فدراسیون کشتی با یکی از خبرگزاری‌ها واکنش حمید بنی‌تمیم را به همراه داشت.

به گزارش پیروزی، سرپرست قبلی فدراسیون در این‌باره در پیج اینستاگرامی‌اش نوشت: «آقای نعمتی اینجا مجلس نیست. کمتر کسی هست که نداند با چه بده بستانی شما، به عنوان سرپرست فدراسیون معرفی شدید.

حال که متاسفانه بهترین و مجانی‌ترین تریبون را، دراین شرایط حساس کشتی، بدون هیچ مناسبتی در اختیار گرفته‌اید، حداقل حرمت خانواده کشتی را را حفظ کنید و گمان نکنید این جمع بزرگ نمی‌داند در همین چند روز که از آمدن شما می‌گذرد چه اتفاقاتی در فدراسیون کشتی افتاده و خواهد افتاد. متاسفانه تنها موضوعی که مهم نیست و در این معامله قربانی می‌شود، کشتی است. چند دروغ بزرگ در مصاحبه شما وجود دارد که باید مردم و علاقمندان به کشتی بدانند.

اول اینکه اگر شما قصد سفر ندارید چرا برای اخذ ویزا به همراه تیم بزرگسالان آزاد به سفارت ایتالیا رفتید؟ هنوز از راه نرسیده‌اید چرا درخواست ویزای شینگن از اتحادیه می‌کنید که گویا اتحادیه هم تحقیرآمیز تقاضای شما را رد کرده! درخصوص وضعیت مالی فدراسیون هم فرمایش کردید که فدراسیون را لخت تحویل گرفتید. لطفا صورتجلسه تغییر تحول فی مابین بنده،‌ شما و خزانه‌دار را رسانه‌ای کنید.

چند روز قبل از اینکه شما با بازی سیاسی بر این مسند بنشینید، مبالغ قابل توجهی بابت پرداخت حقوق پرسنل، شارژ انبار آشپزخانه (اردوهای تیم ملی) برگزاری رقابت‌های قهرمان کشور آلیش بانوان و همچنین پرداخت قسمتی از بدهی‌های فدراسیون انجام شد. علت حضور چند ساعتی در فدراسیون و تهیه ده‌ها عکس و اعلام رسانه‌‌ای آن، به تمایل شما به استفاده از این فرصت طلایی برای مطرح شدنتان که ارتباطی ندارد؟!!!

همه می‌دانند جلسات شما با پیشکسوتان و نشستن با بزرگان شورای فنی و تهیه ده‌ها عکس، نمایشی بیش نیست. آقای نعمتی شما حداقل‌‌های لازم برای مدیریت بر کشتی کشور را حتی برای چند ساعت ندارید. اینجا جایگاه بزرگان ورزش ایران است، کسوت پهلوانی حرمت دارد، نه کسوت سیاست بازی…»

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه