همراه ما باشید

پیام تشکر باشگاه پرسپولیس از استان بوشهر و شهر جم

باشگاه پرسپولیس پیامی را در قدردانی از میزبانی مردم شهر جم منتشر کرد. به گزارش پیروزی، باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی از مردم، مسوولان و مقام‌های استان بوشهر و شهر جم تقدیر…

پیام تشکر باشگاه پرسپولیس از استان بوشهر و شهر جم

پیروزی نیوز - پیام تشکر باشگاه پرسپولیس از استان بوشهر و شهر جم

باشگاه پرسپولیس پیامی را در قدردانی از میزبانی مردم شهر جم منتشر کرد.

به گزارش پیروزی، باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی از مردم، مسوولان و مقام‌های استان بوشهر و شهر جم تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است؛

“در پنجشنبه‌ای که گذشت جدای از قهرمانی سه باره پرسپولیس به صورت پیاپی، خاطره میهمان نوازی و مدیریت شایان تقدیر و دل انگیز بوشهری‌ها و جمی‌ها در خاطر فوتبال ایران و خانواده بزرگ پرسپولیس باقی ماند.

جدای از اتفاقاتی کوچک و زود گذر که ریشه آن بی‌تردید در فرهنگ غنی آن استان و شهر جم نیست، لذت یک حضور خاطره انگیز در آن دیار با پرسپولیس به همه ایران منتقل شد.

این حقیقت که پرسپولیس را  نمی‌توان در تقسیمات کشوری محدود کرد در چنین روزهایی به اثبات می‌رسد. پرسپولیس برای هر استان و شهر و روستایی است که در آن حتی یک هوادار داشته باشد.

برپایی جشن قهرمانی پرسپولیس در این استان برای ما افتخار بود.

بزرگی و عظمت، سخاوت، مهربانی و میهمان نوازی شما بوشهری‌ها که در کنار دلاوری، هنر و موسیقی شور انگیزتان شهره عام و خاص و عالم گیر است، کوچکی صحنه نمایش ورزشگاه را در خود هضم کرد.

بوشهر پرسپولیس خیز،  بی‌تردید میزبانی شایسته برای این اتفاق بزرگ بود و شهر جم نیز به خوبی از عهده این مسوولیت برآمد.

باشگاه پرسپولیس وظیفه خود می‌داند در کنار تشکر دوباره از هواداران خود از مردم خوب استان بوشهر، اهالی مهربان جم، حتی هواداران پارس جنوبی جم که بسیاری از آنها طرفدار پرسپولیس هم هستند و مسوولان و مقام‌ها در بخش‌های مختلف چون استانداری، فرمانداری، شهرداری، نیروی انتظامی، اداره کل ورزش و جوانان، هیات فوتبال و دیگر عوامل در بوشهر و جم، صمیمانه تقدیر و تشکر نماید.”

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مونا  پوركشاورز

مونا پوركشاورز مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه