همراه ما باشید

خبر ایتالیایی‌ها از استعفای هیات مدیره استقلال / روابط عمومی تکذیب کرد

خبر ایتالیایی‌ها از استعفای هیات مدیره استقلال / روابط عمومی تکذیب کرد

پیروزی نیوز - خبر ایتالیایی‌ها از استعفای هیات مدیره استقلال / روابط عمومی تکذیب کرد

برخی رسانه‌های ایتالیایی در حالی خبر از استعفای دسته‌جمعی هیات مدیره استقلال می‌دهند که مدیر روابط عمومی آبی‌ها خبر استعفای مدیرعامل این باشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش پیروزی، در حالی که اخباری مبنی بر استعفای امیر حسین فتحی، مدیرعامل و هم‌چنین اعضای هیات باشگاه استقلال شنیده می‌شود اما حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی استقلال این خبر را تکذیب کرد.

شب گذشته آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال به دلیل برخی مشکلات مالی و هم‌چنین بلوکه شدن حساب‌هایش قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ و صبح امروز (دوشنبه) ایران را ترک کرد. به دنبال این اتفاق هواداران استقلال امروز مقابل باشگاه استقلال تجمع کردند و علیه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و هم‌چنین وزیر ورزش شعار دادند و حتی در پارکینگ باشگاه را هم شکستند. هواداران استقلال در شعارهای‌شان خواستار استعفای مدیرعامل باشگاه شده‌اند.

بازیکنان استقلال هم با انتشار مطالبی در فضای مجازی به اتفاقات و حواشی پیش آمده تیم‌شان واکنش نشان دادند. وریا غفوری، کاپیتان استقلال با اشاره به این که بازیکنان استقلال مثل مردم نمی‌توانند کاری انجام دهند،‌ تاکید کرد که مدیریت باید پاسخگوی این اتفاقات باشد. هم‌چنین سید حسین حسینی و عارف غلامی با انتشار ویدیویی در فضای مجازی از اتفاقات و حواشی پیش آمده در باشگاه استقلال ابراز تاسف کرد.

 خبر ایتالیایی‌ها از استعفای هیات مدیره استقلال / روابط عمومی تکذیب کرد

از سوی دیگر رسانه‌های ایتالیایی هم گزارش‌هایی از اعتراض هواداران استقلال به رفتن آندره‌آ استراماچونی منتشر کرده و نوشته‌اند: در پی این اتفاق اعتراضاتی از سوی هواداران استقلال در تهران صورت گرفته است. این اعتراض‌ها حساسیت زیادی ایجاد کرده و پلیس وارد عمل شده است تا اعتراض هواداران استقلال را کنترل کنند. گاتزتا ایتالیا نیز خبر داده که تمامی اعضای هیات مدیره استقلال استعفا دادند و قصد بر این است که قرارداد جدیدی با استراماچونی در این تیم منعقد شود.

با وجود تکذیب خبر استعفای فتحی، هر اتفاقی ممکن است بیفتد و بعید نیست تا ساعات آینده فتحی از مدیرعاملی این باشگاه کنار رود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه