همراه ما باشید

ربیع‌خواه: تکرار موفقیت در آسیا دور از دسترس نیست

ربیع‌خواه: تکرار موفقیت در آسیا دور از دسترس نیست

پیروزی نیوز - ربیع‌خواه: تکرار موفقیت در آسیا دور از دسترس نیست

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در آسیا همه تیم‌ها از پرسپولیس حساب می‌برند و موفقیت مجدد در این مسابقات دور از دسترس نیست.

به گزارش پیروزی، محسن ربیع‌خواه درباره قرعه‌کشی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و هم‌گروهی با تیم‌های الدحیل قطر، الشارجه امارات و التعاون عربستان به ایرنا گفت: در گروه خیلی سختی قرار داریم. در رقابت‌های آسیایی نمی‌توان گفت که تیمی ضعیف یا قوی است. اگر گروه ما را هم دیده باشید همه تیم‌ها در کشور خود صدر نشین و مدعی هستند.

هافبک پرسپولیس عنوان کرد: ما در آسیا شرایط خوبی داریم و همه تیم‌ها از پرسپولیس می‌ترسند و حساب می‌برند. امیدوارم که امسال هم موفقیت را به دست آوریم و مراحل را با موفقیت طی کنیم و سر انجام هم بار دیگر در فینال رقابت‌ها حضور داشته باشیم.

وی با اشاره به پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس برابر گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: ابتدا باید از هوادارانی که از ما حمایت کردند، تشکر کنم چرا که حمایت آنها همیشه در موفقیت تیم تاثیرگذار است و امیدوارم این حمایت ادامه‌دار باشد. مهم‌ترین هدف ما در این دیدار کسب سه امتیاز بود که خواشحالیم به هدف‌مان رسیدیم.

ربیع‌خواه افزود: گل‌گهر تمام راه‌های نفوذ را بسته و به طور کامل درلاک‌ دفاعی فرو رفته بود اما ما با صبر و حوصله توانستیم دروازه‌ حریف را باز کنیم. برای این گل خیلی زحمت کشیدیم. ابتدا توانستیم گل اول را به ثمر برسانیم و پس از آن هم بلافاصله گل دوم را زدیم. در ادامه هم توانستیم بازی را کنترل کنیم و با پیروزی زمین را ترک کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط این تیم در لیگ تاکید کرد: در چند بازی اخیر نتایج خوبی را کسب کرده‌ایم. رفته رفته توانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم و در حال حاضر هم به جایگاه‌مان که صدر جدول است، خیلی نزدیک شده‌ایم. امیدوارم این روند را ادامه دهیم و در نهایت این روند مثبت به کسب چهارمین قهرمانی متوالی منجر شود.

وی در مورد دیدار پیش روی سرخپوشان با سایپا در هفته پانزدهم لیگ برتر تصریح کرد: هیچ مسابقه‌ای در لیگ آسان نیست. به طور حتم کادر فنی تمهیدات لازم را برای این بازی خواهند دید تا نتیجه خوبی بگیریم. هدف ما در تمام مسابقات کسب پیروزی است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه