همراه ما باشید

قائم مقام نساجی: با بازیکنان قرارداد ترکمانچای بسته‌اند / چرا برای ما ستاد بحران تشکیل نمی‌دهند

قائم مقام نساجی: با بازیکنان قرارداد ترکمانچای بسته‌اند / چرا برای ما ستاد بحران تشکیل نمی‌دهند

پیروزی نیوز - قائم مقام نساجی: با بازیکنان قرارداد ترکمانچای بسته‌اند / چرا برای ما ستاد بحران تشکیل نمی‌دهند

خبر عدم وصول چک پانصد میلیون تومانی نساجی در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال بار دیگر این تیم را به میان خبرها آورد، هر چند که قائم مقام این باشگاه این موضوع را تکذیب می کند.

به گزارش پیروزی، ایزد سیف الله پور گفت: ما کارمان را انجام می دهیم اما خبرهای خیلی خوبی وجود ندارد هر چند ماجرای برگشت خوردن چک نساجی صحت ندارد. ما نزدیک ۵ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کردیم و کارمان یک مقداری سخت شد به همین خاطر خواستیم که این چک را فردا به بانک ببرند. ما تعهد داده ایم و مطمئن هستم که آقایان صنیعی فر و حدادیان پای تعهدشان می ایستند.

سیف الله پور درباره شرایط تیم نساجی عنوان کرد: ما از بابت مسایل دیگر اما مشکل داریم. در ابتدای فصل قراردادهایی با برخی بازیکنان بسته شده که قراردادهای خوبی نیستند. من به کسی تهمت نمی زنم اما اگر حتی کسی هم بلد نیست قرارداد ببندد چرا باید در یک باشگاه چنین مسئولیتی را بگیرد. متاسفانه در قراردادهایی که بسته شده منافع باشگاه لحاظ نشده است و به گونه ای است که ذهن آدم را منحرف می کند. این قراردادها ترکمانچای هستند و شش هفت بازیکن تیم اگر ۵۰-۶۰ درصد قراردادشان را نگیرند می توانند قراردادشان را یکطرفه فسخ کنند.

قائم مقام باشگاه نساجی ادامه داد: ما تا الان ۲۵ درصد به تعهداتمان عمل کردیم. نمی گویم ایده آل است اما خیلی از باشگاه ها و حتی تیم ملی ما مشکل مالی عدیده دارند. باشگاه های نفتی، پرسپولیس و استقلال و خیلی از تیم ها از این بابت مشکل دارند؛ حالا حکایت سپاهان و فولاد جدا است. اما متاسفانه با همین شرایط قراردادهای این مدلی دردسرساز شده و زمزمه هایی هم به گوش می‌رسد که بازیکنان ما را به تیم جدیدش ببرد. قراردادها واقعا عجیب است و حتی در آنها قید شده اگر فلان مربی نباشد بازیکن می‌تواند جدا شود.

وی تاکید کرد: ما می خواهیم وارد مسابقات شویم اما بدهی های انباشته سال های گذشته از دهه هشتاد یکباره سمت باشگاه سرازیر شد. بدهی های ما یک میلیارد تومان بوده که با مذاکراتی که کردیم و با کمک آقای نورشرق رساندیم به پانصدمیلیون تومان، اما وقتی تعهد دادیم به آن عمل می کنیم. مشکل این جا است که پنجره ما بسته است اگر این نحوه قراردادها باعث جدایی بازیکنان شود به مشکل خواهیم خورد. وقتی نتوانیم بازیکن بگیریم یعنی گزینه سقوط هستیم و همان اتفاقی که برای صبا، استقلال اهواز، راه آهن، سپیدورد و خیلی دیگر از تیم ها افتاد برای نساجی هم می افتد. نساجی بعد از تراکتور دومین تیم پرطرفدار شهرستانی است با این تفاوت که مردم تبریز خیلی چیزها دارند اما قائمشهر هیچ چیزی به غیر از این تیم ندارد. اما اگر نتوانیم بازیکن بگیریم نساجی تبدیل به یک تیم استانی خواهد شد.

این مسئول باشگاه نساجی افزود: من فقط یک سوال دارم. مگر این استان، استاندار، شهردار و نماینده مجلس ندارد. پس چه وقت باید به ما کمک کنند. اگر یک شرکت ۳۰ نفری تعطیل شود ستاد بحران تشکیل می شود اما کسی به تیم نساجی توجهی ندارد. من به عنوان قائم مقام باشگاه خواهش می کنم امروز به داد ما برسند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه