همراه ما باشید

باشگاه پرسپولیس: توافقی با فدراسیون برای بدهی به برانکو نداشتیم/ وکلای باشگاه با او مذاکره خواهند کرد

باشگاه پرسپولیس: توافقی با فدراسیون برای بدهی به برانکو نداشتیم/ وکلای باشگاه با او مذاکره خواهند کرد

پیروزی نیوز - باشگاه پرسپولیس: توافقی با فدراسیون برای بدهی به برانکو نداشتیم/ وکلای باشگاه با او مذاکره خواهند کرد

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد امروز یا فردا وکلای این باشگاه با سرمربی اسبق این تیم برای به سرانجام رسیدن بحث مطالبات مذاکرات را انجام می‌دهند.


به گزارش پیروزی،حسین قدوسی در گفت و گو خبرگزاری فارس در مورد مذاکره وکلای باشگاه پرسپولیس با برانکو اظهار داشت: وکلای ما با برانکو جلسه خواهند داشت. دو نماینده از باشگاه به زاگرب سفر کرده اند. همواره گفته بودیم که در تلاش هستیم خارج از فیفا مشکل را حل کنیم. این استراتژی مدیریت باشگاه بود و حالا هم امید زیادی داریم بتوانیم به توافق خوبی با آقای برانکو برسیم.

وی افزود: هنوز مذاکرات شروع نشده و امروز یا فردا این ملاقات ها انجام خواهد شد. دو نفر از نمایندگان باشگاه به زاگرب رفته اند. قرار بود پنج شنبه این سفر انجام شود که به دلیل مشکلات ویزا سفرشان  به دیروز موکول شد.

قدوسی خاطر نشان کرد: بنابراین این  خبر که ما با فدراسیون توافق کرده ایم فدراسیون بدهی پرسپولیس را بدهد و بعد در چند قسط با باشگاه تسویه کند هم اساسا صحت ندارد. فدراسیون خودش به سختی مطالبات مربیان خود را پرداخت می کند و قانونا هم چنین کاری امکان پذیر نیست.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: ما مذاکرات خود با آقای برانکو را انجام می دهیم و امیدواریم به توافق نهایی منجر شود. اخیرا هم گفته بودم نوید توافق خارج از فیفا را می دهیم و دلیل این نوید دادن هم رایزنی  برای مذاکره حضوری در زاگرب بود. آقای انصاری فرد هم مدام با نمایندگانش در ارتباط است و به امید خدا یک توافق خوب دو جانبه حاصل شود و برای برانکو هم در تیم ملی آرزوی توفیق داریم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه