همراه ما باشید

استراماچونی: مدیران استقلال مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند / هم به من هم به بازیکنان دروغ گفتند

استراماچونی: مدیران استقلال مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند / هم به من هم به بازیکنان دروغ گفتند

پیروزی نیوز - استراماچونی: مدیران استقلال مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند / هم به من هم به بازیکنان دروغ گفتند

سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتشار پیامی در صفحه شخصی مدیران این باشگاه را به انتشار مدارک و اطلاعات جعلی متهم کرد.

به گزارش پیروزی، وضعیت عجیبی این روزها گریبان استقلال را گرفته و عدم بازگشت سرمربی ایتالیایی این تیم شرایط بغرنجی را برای مدیران آبی رقم زده است. اتفاقی که تنها یک پیامد دارد، کنش و واکنش‌های متقابل دو طرف در متهم کردن دیگری و تداوم بازی «کی بود، کی بود، من نبودم.» در جدیدترین پاسخ هم بعد از صحبت‌های شب گذشته علی فتح الله زاده در برنامه فوتبال برتر و عنوان کردن درخواست های عجیب استراماچونی از سوی وی، سرمربی ایتالیایی در صفحه شخصی خود انتقادات تندی را از مسئولان این باشگاه مطرح کرد.

استراماچونی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آن‌ها (مدیران استقلال) از روز اول برای ما مشکل درست کردند. آن‌ها من را در اولین بازی‌ بدون مترجم رها کردند، آن‌ها هرگز پرداخت درستی به من نداشتند تا جایی که با وجود هشدارهای جدی، برایم مجموعه‌ای از مشکلات بزرگ در رابطه با قوانین ایتالیا به‌ وجود آوردند. آن‌ها به بازیکنان دروغ گفتند، به من دروغ گفتند، آن‌ها اجاره منزلم را تا ماه (آبان) پرداخت کردند در حالی که گفته بودند تا آخر پرداخت شده، آن‌ها هرگز چیزهایی را که درباره تیم خواسته بودم را برایم آماده نکردند، آن‌ها بازیکنی که نمی‌خواستند را از کشور خارج کردند و روز بعد بازگرداندند. (اشاره به داستان میلیچ)

در ادامه این پیام آمده است: آن‌ها از فدراسیون نخواستند که بازی‌ را به تعویق بیاندازد در حالی که به‌ خاطر بازیکنان ملی این حق را داشتیم اما زمانی بازی‌هایی را عقب انداختند که برای حریفان‌مان بهتر بود و برای ما خوب نبود. آن‌ها از این‌که مجبور به خروج از کشور شدم، خوشحال بودند، مقابل مردم می‌گفتند موافق رفتن من نیستند و از این موضوع بی‌خبر بودند، اما ۵ ماه بود که این را می‌دانستند. آن‌ها سعی کردند این‌طور نشان دهند که رفتم چون پیشنهاد دیگری داشتم در حالی که این اخبار حقیقت نداشت، آن‌ها سعی کردند بگویند من به‌ خاطر پول رفته‌ام در حالی که این هم صحت نداشت. آن‌ها بسیار عصبی و گیج شدند وقتی برخی تلاش‌های مدیران بالاتر را سعی در بازگرداندن من دیدند. آن‌ها فردی را از داخل باشگاه مستعفی اعلام کردند، در حالی که آن فرد هنوز در تمامی تعاملات رسمی باشگاه با وکلای من حضور دارد.آن‌ها اعلام کردند من خانه دیگری خواسته‌ام و در حالی که این خبر هم صحت ندارد، آن‌ها اعلام کردند من پول بیشتری خواسته‌ام که این خبر هم واقعیت ندارد. آن‌ها اجازه دادند وکیل من به‌خاطر رفتار متقلبانه‌ این نفرات استعفا بدهد، آن‌ها هر کاری کردند و می‌کنند تا نگذارند من به آن‌جا برگردم و تلاش می‌کنند شخصیت من را نزد هواداران و مردم تخریب کنند، همچون کاری که با همکارانم و به تازگی برخی بازیکنان انجام داده‌اند.من بارها درخواست کردم که با هم یک کنفرانس مطبوعاتی رسمی داشته باشیم تا برای مردم حقایق را توضیح دهم و آن‌ها هربار با این موضوع مخالفت کردند.
وی در پایان نوشت: و حالا یکی به آن‌ها راه را نشان دهد، یک راه منطقی برای پرداخت وجود دارد.ما از تمام این مشکلات عبور می‌کنیم و من برای همراهی تیم آماده‌ام و البته بازگشت به جمع هواداران.آن‌ها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی کنند.آن‌ها نمی‌خواستند آن‌جا باشم و نمی‌خواستند برگردم.من نمی‌دانم مربی خوبی هستم یا نه، اما یقین دارم فرد صادقی هستم.

استراماچونی صبح یکشنبه هم نامه‌ای با ۱۱ شرط توسط وکیلش برای باشگاه استقلال ارسال کرده و خواهان اجرای کامل مفاد ذکر شده در این نامه برای بازگشت به ایران بود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه