همراه ما باشید

۱۳ پیروزی تاریخی بعد از دقیقه ۹۰ برای پرسپولیس شادی با غلظت بالای هیجان

۱۳ پیروزی تاریخی بعد از دقیقه ۹۰ برای پرسپولیس شادی با غلظت بالای هیجان

پیروزی نیوز - ۱۳ پیروزی تاریخی بعد از دقیقه ۹۰ برای پرسپولیس شادی با غلظت بالای هیجان

در ۴سال گذشته یعنی از شروع نسل بیداری در پرسپولیس تا امروز ۱۳ گل باعث شده است که پرسپولیس در دقایق بعد از ۹۰ در لیگ و جام حذفی شاهد موفقیت را در آغوش بگیرد .

پرسپولیس در بازی برابر تیم فوتبال پارس جنوبی جم توسط مهدی ترابی یک گل مهم و مردافکن زد و برد ۳ امتیازی را با تساوی تک امتیازی خود عوض کرد. پرسپولیس با این گل ۳۱ امتیازی شد و مشترک با تیم سپاهان در صدر جدول قرار گرفت.

پرسپولیس در لیگ و جام حذفی ۴سال اخیر ۱۳بار با این گل‌ها یا برنده‌شده و یا از باخت خلاصی یافته است. نکته این‌که از این ۱۳ گل تنها وحید امیری و کمال کامیابی نیا ۲بار برای پرسپولیس در این دقایق گل زده است و سایرین هرکدام تنها یک گل زده‌اند.

مهدی ترابی، وحید امیری(۲گل)، احمد نوراللهی، شجاع خلیل زاده، آدام همتی، کمال کامیابی نیا(۲گل)، سیامک نعمتی، علی علیپور، شایان مصلح، رامین رضاییان و جری بن سون

شماره اول: مهدی ترابی و یک گل رویایی

پرسپولیس یک    پارس جنوبی جم صفر

گل در دقیقه ۹۶ مهدی ترابی

مسابقات فوتبال جام حذفی ۹۹-۹۸

در بازی پرسپولیس برابر تیم پارس جنوبی مهدی ترابی با گل رویایی اش ناراحتی سرخ‌ها از اتلاف شدید وقت حریف را التیام داد.

شماره دوم: دیرترین گل تاریخ پرسپولیس در عرصه ۹۰ دقیقه‌ای

پرسپولیس یک    ماشین‌سازی تبریز صفر

گل در دقیقه ۱۰۱ وحید امیری

مسابقات فوتبال جام حذفی ۹۹-۹۸

دور اول مسابقات فوتبال جام حذفی کشور به مصاف تیم ماشین‌سازی تبریز رفتیم و درحالی‌که بازی به جنجال کشیده بود داور ۱۲ دقیقه وقت اضافی گرفت و در دقیقه ۱۰۱ بود که پرسپولیس دیرترین گل تاریخ فوتبالش را ثبت کرد. در تاریخ پرسپولیس هیچ‌گاه در یک دیدار ۹۰ دقیقه‌ای نبوده که گلی در چنین زمانی ثبت‌شده باشد .

شماره سوم: همه بیهوش شدند

پرسپولیس یک     سپاهان صفر

گل در دقیقه ۱۲۱ احمد نوراللهی

مسابقات فوتبال جام حذفی ۹۸-۹۷

دور نیمه‌نهایی جام حذفی پارسال

در این مسابقه داور بازی به‌اشتباه در دقیقه ۱۱۲ یک پنالتی برای تیم سپاهان گرفت اما مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان این پنالتی را خراب کرد، در ادامه کار بود که ضربه تاریخی احمد نوراللهی باعث شکست سپاهان شد. وقتی پرسپولیس گل زد همه بازیکنان سپاهان نقش بر زمین شدند .

شماره ۴: یک شجاع دل…

پرسپولیس یک    ماشین‌سازی تبریز صفر

گل در دقیقه ۹۳ شجاع خلیل زاده

مسابقات فوتبال لیگ ۹۸-۹۷

هفته چهاردهم

وقتی بازی‌های سال گذشته را مرور می‌کنیم متوجه می‌شویم برخی گل‌ها در قهرمانی سال گذشته پرسپولیس که اتفاقاً قهرمانی تمام نمایی هم نبود، بسیار مؤثر بوده است که اتفاقاً گل بازی برابر ماشین‌سازی از همین دسته گل‌ها بوده است.

شماره۵: تنگنا و سعید راد

پرسپولیس یک     سپیدرودرشت صفر

گل در دقیقه ۹۰ آدام همتی

مسابقات فوتبال لیگ ۹۸-۹۷

هفته هفتم

آدام همتی نوه دختری سعید راد است. او در بهترین روز زندگی فوتبالی خود در لیگ سال گذشته برد پرسپولیس را در این بازی به نام خود نوشت. همین یک گل هم یاد سعید راد عزیز را بار دیگر در اذهان زنده کرد…

شماره ۶ مرد۱۱

پرسپولیس یک    پارس جنوبی جم یک

گل در دقیقه ۹۰ کمال کامیابی نیا

مسابقات فوتبال لیگ ۹۷-۹۶

هفته۲۷

کمال کامیابی نیای دوست‌داشتنی را مدت‌هاست به‌طور تمام و کمال در اختیار نداریم. او که تازه مصدومیت خود را به پایان  رسانده است یکی از بهترین‌های پرسپولیس در ۴سال گذشته بوده است و با یادآوری گل‌های حساسش امیدواریم قدرتنمایی را در تصاویر و معیارهای تازه ادامه دهد .

شماره ۷: سیامک هم برمی‌گردد

پرسپولیس یک    گسترش فولاد یک

گل در دقیقه ۹۵ سیامک نعمتی

مسابقات فوتبال لیگ ۹۷-۹۶

هفته ۲۰

لیگ ۲سال قبل بود. سیامک در تهران یکی از متأخرترین گل‌های تاریخ پرسپولیس را زد .اگر این گل ثبت نمی‌شد پرسپولیس برای اولین بار در تهران به گسترش فولاد می‌باخت اما گل سیامک که مایلی کهن هنوز اعتقاد دارد بهترین مرد نسل آینده پرسپولیس است باعث شد تا پرسپولیس از باخت نجات پیدا کند .

شماره ۸: همیشه به‌دردبخور

پرسپولیس یک    سیاه‌جامگان صفر

گل در دقیقه ۹۰ علی علیپور

مسابقات فوتبال لیگ ۹۷-۹۶

هفته ۱۹

این روزها انتظارات بالای ما از علی علی پور است که می‌خواهیم آقای گل ما باشد .درست است همین امسال یک‌بار در دقیقه ۹۰ پنالتی را در تهران آن‌گونه عجیب خراب کرد اما به‌هرحال او از این گل‌های مهم دقیقه آخری زیاد زده است.

شماره ۹: شاعری در زاینده‌رود

پرسپولیس یک    پارس جنوبی جم صفر

گل در دقیقه ۹۵ شایان مصلح

مسابقات فوتبال لیگ ۹۷-۹۶

هفته۱۳

پرسپولیس در بازی برابر تیم فوتبال پارس جنوبی در لیگ سال ۹۶ برنده شد اما این گل را در اولین بازی برابر تیم فوتبال پارس جنوبی جم در شهر جم شایان مصلح زد. بازیکنی که سال گذشته در فهرست مازاد تیم پرسپولیس قرارگرفته و حالا به تیم سپاهان رفته است.

شماره ۱۰:امیری دوست‌داشتنی

پرسپولیس ۲     پدیده مشهد یک

گل در دقیقه ۹۳ وحید امیری

مسابقات فوتبال لیگ ۹۶-۹۵

هفته۱۳

یکی از مهم‌ترین گل‌های پرسپولیس در قهرمانی‌های سه‌گانه این تیم گل وحید امیری بوده است. این گل به تحکیم موفقیت تیم پرسپولیس در اولین قهرمانی از سه قهرمانی مورداشاره ما کمک کرد .

شماره ۱۱: قهرمان نشدیم اما

پرسپولیس ۲    ملوان یک

گل در دقیقه ۹۴ کمال کامیابی نیا

مسابقات فوتبال لیگ ۹۵-۹۴

هفته ۲۵

پرسپولیس در بازی برابر ملوان در دقیقه ۹۴ توسط گل کمال کامیابی نیا برنده شد اما بد نیست بدانید که کمال کامیابی نیا تنها کسی در ۴سال گذشته بوده است که ۲بار گل‌های دقیقه ۹۰ به بعد او در لیگ و جام حذفی باعث موفقیت تیم فوتبال پرسپولیس شده است.

شماره ۱۲: گل زیبای رامین

پرسپولیس ۲     پدیده مشهد ۲

گل در دقیقه ۹۴ رامین رضاییان

مسابقات فوتبال لیگ ۹۵-۹۴

هفته ۱۶

شاید بی‌تردید بتوان گفت زیباترین گل دقیقه ۹۰ به بعد پرسپولیس در۴ سال گذشته گلی بود که رامین رضاییان در مشهد به تیم فوتبال پدیده و آن‌هم در دقیقه بعد از ۹۰ زد و منجر به فرار تیم از باخت شد.

شماره ۱۳: بن سون و تنها خارجی ۹۰ بزن

پرسپولیس یک    استقلال یک

گل در دقیقه ۹۵ جری بن سون

مسابقات فوتبال لیگ ۹۵-۹۴

هفته ۱۱

جری بن سون در ۱۳ گل دقیقه ۹۰ به بعد تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ و جام حذفی ۴ سال گذشته تنها کسی بود که به دسته خارجی خا تعلق داشت.

مهدی حدادپور

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه