همراه ما باشید

انصاری‌فرد: خودم در ورزشگاه بودم و خیلی از مسائل را دیدم/ درخواست پاک شدن کارت زرد بیرانوند را داریم

انصاری‌فرد: خودم در ورزشگاه بودم و خیلی از مسائل را دیدم/ درخواست پاک شدن کارت زرد بیرانوند را داریم

پیروزی نیوز - انصاری‌فرد: خودم در ورزشگاه بودم و خیلی از مسائل را دیدم/ درخواست پاک شدن کارت زرد بیرانوند را داریم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: دیروز در ورزشگاه بودم و خیلی از مسائل را دیدم که شروع‌کننده اتفاقات تلخ روی سکوها چه کسانی بودند.
به گزارش پیروزی، محمدحسن انصاری‌فرد درباره محرومیت شجاع خلیل‌زاده گفت: محرومیت خلیل‌زاده برای ما واقعاً غیرمنتظره بوده است و دلیل آن را نمی‌دانیم. خود بازیکن می‌گوید که هیچ خطای رفتاری و انضباطی نداشته است. من حتی با او صحبت و تأکید کردم که اگر مسئله‌ای وجود دارد به من بگوید، اما خلیل‌زاده مصرانه اعلام کرد که هیچ عمل خطایی از او سر نزده است. البته فیلم‌های موجود از بازی هم نشان‌دهنده این موضوع است که بازیکن ما تخلفی انجام نداده و فقط زمانی که بازیکن تراکتور به بیرانوند ضربه می‌زد، او این بازیکن را از دروازه‌بان ما جدا کرده است.

وی افزود: بنده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌روم تا این موضوع را پیگیری کنم. البته شماره تماس آقای حسن‌زاده، رئیس جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را ندارم. امروز به دیدار رئیس جدید کمیته انضباطی می‌روم تا هم با او آشنا شوم و هم موضوع محرومیت مدافع تیم‌مان را پیگیری کنم. اگر قرار است رأی موقتی برای بازی دیروز صادر شود مطمئناً موارد دیگری وجود داشت که باید درباره آنها این رأی صادر می‌شد.

انصاری‌فرد درباره داوری بازی ادامه داد: درباره داوری بازی دیروز باید بگویم که برخلاف فرافکنی برخی مسئولان باشگاه تراکتور، داور بازی به برخی از بازیکنان ما کارت‌های بی‌مورد داد. مسئولان تراکتور گفته‌اند اوساگونا باید سه بار اخراج می‌شد، اما من از بازیکنان تراکتور نامی نمی‌برم. واقعیت‌ها کاملاً مشخص است. خودم دیروز در ورزشگاه بودم و خیلی از مسائل را دیدم که شروع‌کننده اتفاقات تلخ روی سکوها چه کسانی بودند. داور بازی خودش دستور به تعویض بازیکن حریف را داد، اما انگار این موضوع را فراموش کرده بود و به بیرانوند به بهانه اتلاف وقت کارت زرد داد!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به بیرانوند تاکید کرد: ما درخواست داریم که این کارت زرد پاک شود و بعد از آگاهی از علت محرومیت خلیل‌زاده مفصل صحبت خواهم کرد. او در دربی به ناحق محروم شد. ما امسال به شدت از برخی تصمیمات متضرر شده‌ایم و نمی‌دانیم چرا برخی تخلفات بازیکنان برخی تیم‌ها که درگیری‌های شدید داشته‌اند، محرومیت نداشته است، اما خلیل‌زاده با برداشت اشتباه از یک عکس که داور هم منکر هرگونه توهین و بی‌احترامی شد دو بازی را از دست داد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه