همراه ما باشید

اسکوچیچ: پرسپولیس بهتر بود و برد / بعد از یک ماه فهمیدم پولی برای جذب بازیکن خارجی نیست

اسکوچیچ: پرسپولیس بهتر بود و برد / بعد از یک ماه فهمیدم پولی برای جذب بازیکن خارجی نیست

پیروزی نیوز - اسکوچیچ: پرسپولیس بهتر بود و برد / بعد از یک ماه فهمیدم پولی برای جذب بازیکن خارجی نیست

سرمربی صنعت نفت آبادان به این نکته اذعان کرد که تیم پرسپولیس در مصاف با زردپوشان آبادانی تیم بهتری بوده است.

به گزارش پیروزی، دراگان اسکوچیچ بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: اول در مورد بازی حرف می‌زنم. تبریک می‌گویم به تیم پرسپولیس، آنها تیمی بهتری نسبت به ما بودند. ما تا جایی که توانستیم بازی کردیم، اما آنها بهتر بودند. برای پیروزی مقابل این‌طور تیم‌ها باید صد درصد توان‌تان را بگذارید و بدون اشتباه بازی کنید تا شانس برنده شدن داشته باشید. تیم‌ پرسپولیس آنقدر بازیکن باکیفیت دارد که هر زمانی به آنها فضا بدهید می‌توانند کارشان را انجام دهند.

وی افزود: فکر می‌کنم در نیمه اول پرس خوبی انجام دادیم. بعد از گلزنی پرسپولیس کمی بازی آرام شد، ولی وقتی شما نیمکت ما را هم نگاه می‌کنید، ما نفرات زیادی نداریم که بخواهند کمک حال تیم باشند. با همه این‌ها بازهم به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم. آنها تیم خوبی هستند. سخت است برایم چنین چیزی بگویم، چون دوست ندارم بازنده این بازی باشم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در ادامه گفت: در ابتدای فصل همه تیم‌ها در اردو بودند و ما آخرین تیمی بودیم که کارمان را شروع کردیم. تمام تیم‌ها بازیکنان خودشان را گرفتند و ما آخرین بازیکنان مانده را جذب کردیم. یک ماه بازیکنان خارجی را بررسی کردیم. ۲۴ ساعته در روز. یک ماه بدون اینکه استراحت کنم و بخوابم بازیکنان را بررسی کردم. بعد از یک ماه متوجه شدم، پولی برای جذب بازیکن خارجی نیست! بعد از چهار ماه قسط اولم را دریافت کردم. سپس گفتند بازیکنان دو روز بعد از من پول می‌گیرند، چون من نمی‌خواستم آن پول را بگیرم، اما بعد از شش ماه بازیکنانم پول گرفتند. امروز آیا شما دستیار اسلوونیای من را دیدید؟ چند بازی است او را ندیده‌اید؟ او رفت، چون پولش را ندادند. پس از این شش ماه، از من می‌پرسید چرا بازیکن نگرفتید. من از شما می‌پرسم، می‌دانید ما چرا بازیکن نگرفتیم. با این همه مشکل می‌خواهیم مقابل پرسپولیس برنده شویم و به آسیا برویم.

اسکوچیچ تاکید کرد: عده‌ای از من درباره رحیم زهیوی سؤال داشتند. چون پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه بسته بود باید مبلغی را به فدراسیون می‌دادند برای جذب بازیکنان جدید. نکات زیادی وجود دارد. الان شما از من می‌پرسید چرا این‌طور شد و دنبال آسیا رفتن هستید. شما باید کاری انجام دهید و انتظار به ثمر رسیدن آن را داشته باشید. درباره خودم باید بگویم مثل دیوانه‌ها کار می‌کردم. من سه کار انجام می‌دادم. کار سرمربیگری، مربی بدنساز و آنالیز. فکر می‌کنید این برای من کافی است یا خیر؟ در ۱۵ الی ۲۰ روز چند باشگاه خواهان من بودند؟ یک، دو یا سه؟ بعضی از آن باشگاه‌ها حاضر بودند بندی که در قراردادم دارم را پرداخت کنند تا جدا شوم. با این حال ماندم، حداقل برایم بازیکن بیاورید! ۱۵ الی ۲۰ روز پیش برخی از باشگاه‌ها پول پرداخت می‌کردند تا من جدا شوم، اما الان که من مشکل دارم به من گفته‌اند اگر می‌خواهی بروی باید همه پول را پرداخت کنی تا جدا شوی! به من این حرف را می‌زنند که هیچ چیز اینجا به دست نیاوردم و باید ۴۰ هزار دلار دیگر بدهم تا از اینجا بروم. اینها در واقع رئیس زندگی ما هستند. باید شرایط و افراد را درک کنیم. اینکه در مورد مشکل قلبی من صحبت شده است، دروغ است. من یکسری مشکلات دارم. در آبادان هم دنبال درمان بوده‌ام، ولی کسی کمکم نکرد و برای درمان باید به کشورم بازگردم. شما از من می‌پرسید چند شانس در این بازی داشتیم؟! هفت ماه ما خیلی عالی بازی کردیم. فکر می‌کنید این تیم نباید یک یا دو بازی بد بازی کند؟ بله اینها در فوتبال وجود دارد

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه