همراه ما باشید

اعتراض پیروانی به نحوه بلیت فروشی دربی در نشست هماهنگی

اعتراض پیروانی به نحوه بلیت فروشی دربی در نشست هماهنگی

پیروزی نیوز - اعتراض پیروانی به نحوه بلیت فروشی دربی در نشست هماهنگی

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در نشست هماهنگی به نحوه بلیت فروشی دربی اعتراض کرد.

به گزارش پیروزی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای دربی، ساعت یازده امروز چهارشنبه در سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

افشین پیروانی و علیرضا اشرف از طرف باشگاه پرسپولیس در این جلسه که به ریاست سهیل مهدی برگزار شد، حاضر بودند. محمدرضا کسرایی و رحیم رحیمی مقدم ناظران بازی و داوری نیز از حاضران در این جلسه بودند.

در این نشست، افشین پیروانی در ابتدای امر، اعتراض جدی خود و باشگاه نسبت به نحوه بلیت فروشی بازی و مشکلات پیش آمده برای هواداران را اعلام کرد. وی در این ارتباط گفت: من به عنوان نماینده پرسپولیس و نماینده هواداران در این جا حضور دارم. این بازی اعتبار و ویترین فوتبال ایران است.  باید فضایی فراهم شود که هواداران بتوانند به راحتی بلیت بازی را تهیه و با احترام وارد ورزشگاه شوند. این شرایط در عرضه بلیت به هیچ وجه شایسته فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس، این مسابقه و البته هواداران نیست. موضوع بلیت فروشی از مباحث جدی جلسه هماهنگی بود که در جریان آن، نماینده باشگاه استقلال نیز گلایه و اعتراض خود را مطرح کرد.

رنگ لباس‌های دو تیم پرسپولیس و استقلال که به ترتیب یکدست سرخ و یکدست آبی است از قبل هم معلوم بود ولی اعلام شد. دروازه‌بان‌ها به ترتیب مشکی و سبز به تن خواهند کرد.

در این جلسه اعلام شد تا قبل از شروع نشست، ۲۲ هزار قطعه بلیت عرضه شده است و درهای ورزشگاه برای ورود تماشاگران هم از ساعت ۱۰ صبح فردا پنجشنبه باز می‌شود.

سرپرست کمیته مسابقه همچنین تاکید کرد؛ برای جلوگیری از بی‌نظمی و ازدحام جمعیت، اعضای دو تیم و خبرنگاران از آوردن نفرات همراه به ورزشگاه خودداری کنند

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه