همراه ما باشید

گل محمدی: استقلال پس از گل دوم اتوبوسی دفاع کرد/کمال و علیپور خوب بودند

گل محمدی: استقلال پس از گل دوم اتوبوسی دفاع کرد/کمال و علیپور خوب بودند

پیروزی نیوز - گل محمدی: استقلال پس از گل دوم اتوبوسی دفاع کرد/کمال و علیپور خوب بودند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:در مجموع بازی جذابی بود و هواداران دو تیم از بازی لذت بردند.

به گزارش پیروزی، یحیی گل محمدی پس از به دست آوردن تساوی در دربی ۹۲ در نشست خبری اظهار داشت:همان طور که دیدید بازی جذابی بود و هواداران دو تیم از بازی لذت بردند. در هر صورت نیمه اول می شود گفت پایاپای بود و موقعیت خوبی در دروازه‌ها به وجود امد اما نیمه دوم تمام تمام هدف ما کسب ۳ امتیاز بود. خوب شروع کردیم. استقلال بعد از اینکه از دفاع خوب رد شد و به گل رسید موقعیت دیگری نداشت. ما توانستیم با پاس‌های زیاد حریف را عقب ببریم و از موقعیت‌ها استفاده کنیم. من از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تا آخر جنگیدند و تسلیم نشدند. این برای تیم ما مهم بود.

وی در واکنش به موقعیت هایی که تیمش از دست داد تاکید کرد: زمانی که به گل دوم رسیدیم می‌توانستیم حتی از روی ضربه ایستگاهی به گل دیگری دست پیدا کنیم. در مجموع بازی راضی کننده بود. ایراداتی هست که باید برطرف شود. فشردگی مسابقات کار را برای رفع مشکلات سخت می‌کند.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد مدافعان کناری تیمش و استوکس خاطرنشان کرد:در مورد دفاع کنارمان باید بگویم مهدی شیری روز خوبی داشت. البته صحنه گل دوم را ندیدم ولی شیری در حمله خوب ظاهر شد. ضمن اینکه از مدافعان کناری مان انتظار داریم بیشتر در حمله شرکت کنند. سمت راست ما فعال بود اما دفاع سمت چپ ما کمتر نفوذ می‌کرد که پس از تعویض و آمدن محمد نادری توانستیم از این منطقه هم فشار جدی‌ بیاوریم. باید بیشتر کار کنیم و وقت بگذاریم. در مورد استوکس باید بگویم او از آمادگی بدنی به دور بود و چند جلسه فشرده با ما تمرین کرده است. چند هفته کار دارد تا به فرم ایده‌آلش برسد و بازی به بازی بهتر خواهد شد و در آینده می‌تواند به ما کمک کند.

گل محمدی با اشاره به سبک بازی تیمش گفت: بعد از اینکه استقلال گل دوم را زد ۱۰ تایی و اتوبوسی دفاع کرد و این مسئله کار را برای تیم ما سخت کرد. باید صبر و حوصله به خرج می‌دادیم چون رسیدن به فضای کناره و رسیدن به عمق دفاعی کار سختی بود. در نهایت هم گل دوم را با تعداد پاس‌های زیاد و حرکت در فضای دفاع به ثمر رساندیم. فشردگی نفرات حریف باعث می‌شد که خلق موقعیت سخت شود و در نهایت توانستیم به گل برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌رسید ضعف بازی‌سازی داشتید و بشار هم وقتی به زمین آمد پاس‌های کوتاه داد، عنوان کرد: در هر صورت گردش توپ ما بد نبود و بازی‌سازی خوبی داشتیم. خوب فشار آوردیم. گلی که استقلال زد کار را سخت کرد. اگر ۵ دقیقه می‌گذشت و گل نمی‌زدند به گل می‌رسیدیم. ما خوب فشار آوردیم. استقلال یک توپ زد و وارد گل شد. ما باید بیشتر کار کنیم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به انتخاب اسکوچیچ تاکید کرد: به او و فدراسیون تبریک می‌گویم. اسکوچیچ مربی شناخته‌ شده ای است و فوتبال ایران را می‌شناسد. ایرانی و خارجی فرقی نمی‌کند، باید به او با تمام وجود کمک کنیم. امیدوارم تیم ملی هم به جایگاه خوب خود برسد.

گل‌محمدی درباره عملکرد کامیابی نیا و عملکرد او گفت: ما تیم را هجومی‌تر کردیم. بشار را یک خط جلوتر آوردیم و نوراللهی جلوی دفاع قرار گرفت. تغییر سیستم دادیم. کمال خوب بازی کرد.

وی درباره علیپور گفت: او در ۳ بازی ۲ گل، یک پاس گل، یک خطای منجر به گل داشته، چند موقعیت خوب به دست آورد و چند موقعیت هم خراب کرد. جا دارد از او حمایت شود. ممکن است جو علیه او باشد خواستم تاکید کنم او کارش را خوب انجام داده است

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه