همراه ما باشید

این پرسپولیس، قهرمان لیگ

این پرسپولیس، قهرمان لیگ

پیروزی نیوز - این پرسپولیس، قهرمان لیگ

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است با این روندی که سرخپوشان دارند قهرمانی در پایان لیگ نوزدهم باز هم رقم خواهد خورد.

به گزارش پیروزی، محمود کلهر درباره دربی ۹۲ در هفته نوزدهم لیگ برتر عنوان کرد: بازی خیلی خوبی را از هر ۲ تیم مشاهده کردیم چرا که کمترین تنش و حاشیه را داشت. بازیکنان تاکتیک‌های مربیان را به خوبی اجرا کردند و بازی تماشایی را رقم زدند. تیم پرسپولیس در نیمه دوم با تعویض‌های یحیی گل‌محمدی بازی مالکانه داشت و توانست ۲بار به بازی برگردد و حتی اگر بازی ادامه داشت می‌توانست به برد برسد.

وی تاکید کرد: به نظر من احمد نوراللهی با دوندگی که داشت جنگ میانه میدان را به نفع پرسپولیس کرده بود و بهترین بازیکن پرسپولیس بود. البته علی علیپور و بشار رسن هم خیلی در این بازی به پرسپولیس کمک کردند. درتیم استقلال هم مهدی قائدی و ارسلان مطهری همدیگر را به خوبی پیدا می‌کردند و زهردار بودند.

کلهر در مورد داوری این دیدار بیان کرد: داوری این مسابقه بسیار خوب بود و بیژن حیدری توانست این بازی را بسیار خوب اداره کند و بر سر هر صحنه حاضر شود. البته مربیان و هواداران هر دو تیم به داور کمک کردند که بتواند با آرامش بیشتری بازی را قضاوت کند و اکثر کارشناسان هم به این داوری نمره قبولی دادند. پرسپولیس ۹۰ درصد راه قهرمانی را طی کرده‌است و من شک ندارم پرسپولیس امسال هم قهرمان می‌شود. دراین هفته تیم سپاهان هم مساوی کرده و اختلاف امتیاز ما با این تیم حفظ شده‌است.

وی افزود: پرسپولیس باید در بازی های آینده مانند این چند وقت اخیر به صورت کامل از حاشیه دور باشد تا بتواند با تمرکز بیشتر به مصاف حریفان برود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه