همراه ما باشید

پنجعلی: گل‌محمدی تصمیمات خوبی گرفت

پنجعلی: گل‌محمدی تصمیمات خوبی گرفت

پیروزی نیوز - پنجعلی: گل‌محمدی تصمیمات خوبی گرفت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد گل محمدی در دربی را ستایش کرد و داربی دیروز را متفاوت خواند.

به گزارش پیروزی، محمد پنجعلی درباره تساوی ۲ بر ۲ تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۹۲ تهران گفت: بازی بسیار خوبی بود. اگر دیدار دیروز پرسپولیس و استقلال را با داربی‌ها گذشته مقایسه کنید، متوجه تفاوت آن خواهید شد. پرسپولیس اولین گل بازی را دریافت کرد اما کمی بعد گل تساوی را به ثمر رساند. آنها همچنین در نیمه دوم پس از دریافت یک گل دیگر، نظم خود را از دست نداده و با تمرکز به بازی خود ادامه دادند.

مدافع سال‌های گذشته پرسپولیس درباره عملکرد خط دفاعی این تیم و غیبت شجاع خلیل‌زاده در دربی دیروز گفت: پرسپولیس به یک ترکیب ثابت در خط دفاع رسیده بود و تا قبل از دربی هم از آن استفاده کرد. آنها چندین بازی در کنار هم بودند و به هماهنگی خوبی رسیده بودند. با وجود اینکه کنعانی‌زادگان در بازی عملکرد خوبی داشت اما پرسپولیس از ترکیب اصلی خود در خط دفاعی محروم بود. پرسپولیس دو گل دریافت کرد و این یک اتفاق بود. نباید برای این موضوع دنبال مقصر گشت.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد علیپور، اوساگونا و استوکس عنوان کرد: هر سه بازیکن خط حمله پرسپولیس در این بازی خوش درخشیدند و نسبت به بازی‌های گذشته عملکرد بهتری داشتند. اوساگونا هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است و نیاز به زمان بیشتری دارد و استوکس از زمانی که وارد بازی شد موثر بود. با تمام این اوصاف، انتظاری که از بازیکنان خارجی می‌رود بسیار بیشتر از بازیکن داخلی است و باید بهتر از این‌ها عمل کنند.

پنجعلی در واکنش به عملکرد یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در دربی اظهار کرد: گل‌محمدی در بازی تصمیمات بجا و بسیار خوبی گرفت، در تعویض‌ها انتخاب خوب داشت و از همه مهم تر با وجود اینکه تیمش عقب افتاده بود، تمرکز خودش را از دست نداد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه