همراه ما باشید

مهدی: اسکوچیچ به اردو های بلند مدت اعتقادی ندارد

مهدی: اسکوچیچ به اردو های بلند مدت اعتقادی ندارد

پیروزی نیوز - مهدی: اسکوچیچ به اردو های بلند مدت اعتقادی ندارد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: شانسی که ما داریم آقای اسکوچیچ سال‌ها در لیگ برتر فعال بوده‌ و با مشکلات مربیان و تیم‌ها در جریان است.
به گزارش پیروزی، سهیل مهدی در گفت‌وگو با رادیو تهران در رابطه با برنامه‌ریزی‌های لیگ و هماهنگی‌ها با سرمربی تیم ملی اظهار داشت: با آقای اسکوچیچ در جلسه هستم و مقدماتی را برای پایان لیگ داشته‌ایم که حداقل تداخل را با برنامه تیم ملی داشته باشند.

وی افزود: شانسی که ما داریم آقای اسکوچیچ سال‌ها در لیگ برتر فعال بوده و با مشکلات مربیان و تیم‌ها در جریان است و خوشبختانه به اردوهای بلندمدت نیز اعتقاد ندارد.

مهدی در مورد تعطیلی بازی‌های لیگ در تاریخ ۲۸ اسفند تا ۱۴ فروردین عنوان کرد: برنامه خیلی فشرده‌ای داریم و نمی‌توانیم آن را تغییر بدهیم ما حتی یک روز بازی را نمی‌توانیم جابه‌جا کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در رابطه با به تعویق افتادن بازی‌ها به دلیل بارش باران و آلودگی هوا، اظهار داشت: خدا را شکر که روزهای آلوده کم اما بارش‌های زیادی داشتیم، در حال تلاش هستیم تا طرحی را تصویب کنیم که تعویق افتادن در بازی‌ها را حذف کنیم به صورت مثال اگر در شهری مشکلی پیش بیاید به شهر دیگر برویم تا در تقویم بازی‌ها تداخلی پیش نیاید، اما به خاطر وسعت و جغرافیای کشور شاید در همان روز نشود جابه‌جا شویم

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه