همراه ما باشید

لیگ قهرمانان آسیا / استقلال بدون قائدی و دیاباته، مصاف سخت شهرخودرو

لیگ قهرمانان آسیا / استقلال بدون قائدی و دیاباته، مصاف سخت شهرخودرو

پیروزی نیوز - لیگ قهرمانان آسیا / استقلال بدون قائدی و دیاباته، مصاف سخت شهرخودرو

۲ نماینده فوتبال کشورمان امروز در دومین دیدار مرحله گروهی فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌روند.

به گزارش پیروزی، در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا استقلال و شهرخودرو به مصاف حریفان عربستانی و ازبک خواهند رفت. شهرخودرو در ازبکستان مهمان پاختاکور است و استقلال در کویت به مصاف الاهلی عربستان می‌رود.

پاختاکور ازبکستان – شهرخودرو ایران، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه پاختاکور

شهرخودرو در حالی به مصاف حریف ازبک خود می‌رود که هفته گذشته در اولین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان با ۲ گل شکست خورد. مشهدی‌ها در این دیدار مصدوم و محروم ندارند و تنها حاشیه‌ این روزهایشان دعوای مجازی سیدمهدی رحمتی با دروازه‌بان استقلال است. شهرخودرو در جدول رده بندی این این رقابت‌ها بدون امتیاز در رده آخر جدول ایستاده‌اند.

پاختاکور هم در حالی به مصاف شهر خودرو می‌رود که در ۵ بازی آخر خود تنها یک بار مغلوب شده است و ۲ تساوی و ۲ پیروزی حاصل کار نماینده ازبکستان است. این تیم در بازی نخست خود، با درخشش ماشاریپوف توانست با نتیجه ۲ بر یک شباب الاهلی امارات را شکست دهد و در رده دوم گروه B لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد. دیگر دیدار این گروه بین الهلال عربستان و شباب الاهلی از ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

شاگردان مجتبی سرآسیایی دیدار هفته بیستم لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان را هم یکسنبه ۴ اسفند برگزار می‌کنند.

 

الاهلی عربستان – استقلال ایران، ساعت ۱۹، ورزشگاه جابر الاحمد کویت

استقلالی‌ها هم پس از تساوی هفته گذشته مقابل الشرطه عراق امروز دومین دیدار را مقابل تیم بحران زده‌االاهلی عربستان برگزار می‌کنند. آنها در این بازی مهدی قائدی و شیخ دیاباته را به علت مصدومیت در اختیار ندارند و حضور فرشید اسماعیلی، عارف غلامی و سیاوش یزدانی در ترکیب هم در هاله‌ای از ابهام است.

نماینده عربستانی در حالی به مصاف آبی‌های تهران می‌رود که در لیگ عربستان هم وضعیت خوبی ندارد و حتی مربی بلژیکی این تیم همراه الاهلی به کویت نرفته است. این تیم جمعه شب با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب الوحده شد تا در رده سوم باقی بماند و کریستین گروس در آستانه اخراج قرار بگیرد. حضور عمر السوما، ستاره سوری الاهلی در این دیدار در هاله‌ای از ابهام است اما رسانه‌های عربستانی از حضور او مقابل استقلال خبر داده‌اند.

در دیگر دیدار این گروه، الوحده امارات از ساعت ۱۷:۳۰ مهمان الشرطه عراق است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه