همراه ما باشید

فنونی‌زاده: گل‌محمدی باید احتیاط را کنار بگذارد

فنونی‌زاده: گل‌محمدی باید احتیاط را کنار بگذارد

پیروزی نیوز - فنونی‌زاده: گل‌محمدی باید احتیاط را کنار بگذارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است گل‌محمدی در دیدار با شارجه باید احتیاط را کنار بگذارد و با تمام توان خود به حمله کند، چون ۳ امتیاز این بازی بسیار مهم است.
به گزارش پیروزی، مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با میزان، درباره دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و شارجه امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این دو تیم در هر دو بازی اول خود در این گروه شکست خورده‌اند و برای جبران شکست دیدار اول به میدان خواهند رفت، بر خلاف تمام صحبت‌هایی که در خصوص ضعیف بودن شارجه نسبت به پرسپولیس صحبت می‌شود باید گفت شارجه هم تیم قدرتمندی است و پرسپولیس بازی سختی مقابل این تیم خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در بازی با الدحیل ۲ اشتباه در خط دفاعی باعث شد که گل بخوریم، برای من جالب بود که کنعانی‌زادگان در بازی ایران مقابل ژاپن حضور داشت و باید از آن تجربه تلخ درس عبرت می‌گرفت و تا داور سوت نزده به سمت او نمی‌رفت، اما متاسفانه دیدیم همان اتفاق باز هم تکرار شد و ما از تیم الدحیل گل خوردیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: گل‌محمدی باید احتیاط را کنار بگذارد و با تمام توان خود به شارجه حمله کند، چون ۳ امتیاز این بازی بسیار مهم است و می‌تواند سکوی پرتاب تیم برای صعود به مرحله بعد باشد. به نظر من یحیی باید در این بازی از ابتدا از زوج علیپور و استوکس استفاده کند تا زودتر به گل برسیم و با خیال راحت بازی را کنترل کنیم.

فنونی‌زاده در پایان گفت: در بازی‌های آسیایی بهتر است سید جلال کنار شجاع بازی کند و کنعانی‌زادگان در لیگ برتر استفاده شود، چون زوج حسینی و خلیل‌زاده هماهنگ‌تر از سایر بازیکنان هستند و می‌تواند سد خوبی برای مهاجمان حریف باشد، چون گل نخوردن در بازی‌های آسیایی باید در اولویت قرار گیرد

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه