همراه ما باشید

ایمیل باشگاه نفت آبادان برای غرامت اسکوچیچ بی‌جواب ماند

ایمیل باشگاه نفت آبادان برای غرامت اسکوچیچ بی‌جواب ماند

پیروزی نیوز - ایمیل باشگاه نفت آبادان برای غرامت اسکوچیچ بی‌جواب ماند

باشگاه صنعت نفت آبادان روز شنبه (۲۶ بهمن‌ماه) به اسکوچیچ ایمیل زد و به او پایان مهلت تعیین شده برای پرداخت ۱۴۰ هزار دلار را یادآوری کرد ولی سرمربی سابق این تیم هنوز پولی به حساب باشگاه واریز نکرده است و آنها همچنان منتظر دریافت غرامت هستند.

به گزارش پیروزی، دراگان اسکوچیچ پس از این‌ که توانست از باشگاه نفت آبادان جدا شود، با این شرط، باشگاه رضایت‌نامه وی را صادر کرد که این مربی در صورتی که تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی بخواهد با تیم دیگری در ایران و خارج از ایران قرارداد منعقد کند، باید پنج روز بعد از عقد قرارداد، ۱۴۰ هزار دلار به باشگاه صنعت نفت آبادان غرامت بدهد. این مربی کروات نیز در تاریخ ۲۱ بهمن‌ماه به صورت رسمی با فدراسیون فوتبال برای همکاری قرارداد منعقد کرد و بر این اساس او تا ۲۶ بهمن فرصت داشت، غرامت تعیین شده را به حساب باشگاه نفت وایز کند اما اسکوچیچ تاکنون پولی به حساب باشگاه واریز نکرده است.

علی عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره عنوان کرد: باشگاه روز شنبه (۲۶ بهمن‌ماه) به اسکوچیچ ایمیل زده و به او پایان مهلت تعیین شده برای پرداخت ۱۴۰ هزار دلار را یادآوری کرد ولی او هنوز پولی به حساب باشگاه واریز نکرده است و همچنان منتظر دریافت غرامت هستیم. اسکوچیچ حتی هنوز پاسخ ایمیل باشگاه را نداده است ولی ما پیگیر موضوع و حق و حقوق‌مان هستیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه