همراه ما باشید

هواداران پرسپولیس مقابل الشارجه صاحب صندلی شدند

هواداران پرسپولیس مقابل الشارجه صاحب صندلی شدند

پیروزی نیوز - هواداران پرسپولیس مقابل الشارجه صاحب صندلی شدند

ظرفیت ورزشگاه محل بازی تیم‌های الشارجه و پرسپولیس ۱۳ هزار نفر است که هزار صندلی را در اختیار هواداران تیم ایرانی قرار می‌گیرد.
به گزارش پیروزی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و الشارجه از سری رقابت‌های روز دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، گروه c، به ریاست چئون هین چانگ از هنگ کنگ و با حضور ارزیاب داوری، دیگر نمایندگان کنفدراسیون از بخش‌های مختلف از جمله امنیت، نمایندگان نهاد‌های ذیربط در برگزاری مسابقه و نمایندگاه دوباشگاه از ساعت یازده به وقت محلی در ورزشگاه شارجه آغاز به کار کرد.

افشین پیروانی، علیرضا اشرف، محمد فارسیان و امیر علی حسینی از حاضران در این جلسه بودند، در این جلسه نماینده کنفدراسیون ابتدا طبق روال به شرح و یادآوری بعضی قوانین و پروتکل‌های قبل و حین برگزاری مسابقه پرداخت.

در ادامه درباره وضعیت لباس‌ها تصمیم گیری شد که بر اساس آن پرسپولیس یک دست سرخپوش و الشارجه یک دست سفید پوش خواهد بود. دروازه بان‌ها هم با همین ترتیب یک‌پارچه سبز و زرد به تن می‌کنند و نیمکت نشینان نیز در سمت پرسپولیس کاور طوسی و در سمت الشارجه کاور کرم رنگ به تن خواهند داشت.

ظرفیت ورزشگاه ۱۳ هزار نفر اعلام شد که بیش از هزار صندلی آن در اختیار هواداران پرسپولیس خواهد بود. در‌های ورزشگاه نیز از ساعت ۱۷ و ۳۵ دقیقه به روی تماشاگران دو تیم باز خواهد شد. حرکت پرسپولیس از هتل نیز در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه است.

گفتنی است کنفرانس خبری پیش از بازی سرمربی پرسپولیس امروز از ساعت ۱۶ و تمرین رسمی از ساعت ۱۹ در ورزشگاه الشارجه انجام می‌شود

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه