همراه ما باشید

یک تیم با ۴۰ میلیون قلب سرخ به مصاف سپاهان می روند می بریم، ما همه با هم هستیم

یک تیم با ۴۰ میلیون قلب سرخ به مصاف سپاهان می روند می بریم، ما همه با هم هستیم

پیروزی نیوز - یک تیم با ۴۰ میلیون قلب سرخ به مصاف سپاهان می روند می بریم، ما همه با هم هستیم

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸، هفته بیستم لیگ برتر، دوره نوزدهم، ورزشگاه نقش‌جهان، ساعت: ۱۶:۱۵ دقیقه

داوران: سیدمهدی سیدعلی، محمدرضا منصوری و فرهاد مروجی

نمای کلی

بسیاری از فوتبالدوستان پرسپولیس- سپاهان را «ال کلاسیکوی» فوتبال ایران می‌نامند و نمی‌توان منکر جذابیت‌ها و حساسیت‌های این مسابقه در هر مقطع زمانی بود.

امروز سرخپوشان در حالی میهمان سپاهانی‌ها خواهند شد که خاطرات تلخ سال گذشته و اتفاقاتی که در ورزشگاه نقش‌جهان رخ داد از اذهان عمومی پاک نشده است. بسیاری از خبرنگاران تهرانی که برای پوشش خبری آن بازی در اصفهان حضور داشتند هنوز خسارات ناشی از صدمه دیدن دوربین، لپ‌تاپ و اتومبیل‌های خود را تمام و کمال دریافت نکرده‌اند. حالا این بازی نیز تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا قرارگرفته و تا ساعات پایانی روز گذشته همه در انتظار بودند تا خبر موثقی را درباره برگزاری بازی بدون تماشاگر بشنوند. در این میان اما سپاهانی‌ها طی اظهارنظر عجیبی مدعی شدند که بدون حضور هواداران خود مقابل پرسپولیس به میدان نمی‌آیند!

به‌هرحال اینکه حضور پرتعداد تماشاگران در ورزشگاه چقدر روی سلامت عمومی آن‌ها، بازیکنان و سایر عوامل اجرایی مسابقه تأثیرگذار است بر کسی پوشیده نیست اما اینکه چرا این مهم برای سپاهانی‌ها اهمیتی ندارد از عجایب است!

سرخپوشان در حالی امروز مقابل سپاهان قرار می‌گیرند که سید جلال حسینی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند و استوکس نیز با بدقولی هنوز به ایران بازنگشته و اکنون نیز از سوی گل محمدی در اختیار باشگاه قرارگرفته است.

در سمت دیگر سپاهان اندکی محتاطانه درباره غایبان خود رفتار کرده و ترجیح داده این موضوع را در هاله‌ای ابهام قرار دهد. سروش رفیعی که از ناحیه دنده آسیب‌دیدگی داشت مشکلی برای همراهی سپاهانی‌ها ندارد اما آن‌ها در خط دفاعی پورقاز و گولسیانی را در اختیار نخواهند داشت. وضعیت کیروش استنلی اما برای مخاطبان در هاله ابهام قرار دارد و به نظر می‌رسد سپاهانی‌ها قصد دارند تا دقایق آخر حضور یا غیبت او را سورپرایز مسابقه بدانند.

شاگردان گل محمدی و قلعه‌نویی امروز ساعت ۱۶:۱۵ در نقش‌جهان به مصاف یکدیگر می‌روند اما سپاهان با توجه به اختلاف ۵ امتیازی خود با پرسپولیس شانسی برای صدرنشینی حتی در صورت پیروزی ندارد. قضاوت مسابقه بر عهده «سید علی» خواهد بود.

مهدی وفامنش

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه