همراه ما باشید

عسگری: کمیته انضباطی در مورد بازی پرسپولیس و سپاهان تصمیم‌گیری می‌کند

عسگری: کمیته انضباطی در مورد بازی پرسپولیس و سپاهان تصمیم‌گیری می‌کند

پیروزی نیوز - عسگری: کمیته انضباطی در مورد بازی پرسپولیس و سپاهان تصمیم‌گیری می‌کند

به گزارش پیروزی،حسین عسگری در مورد اتفاقات رخ داده در مورد بازی پرسپولیس و سپاهان و اینکه پرسپولیس به همراه داوران به زمین آمد اما سپاهان حضور نداشت و در نهایت پرسپولیس و داوران به رختکن رفتند، گفت: طبق قانون نیم‌ساعت باید به حریف مهلت داده شود و در صورتی که اطلاعاتی از طریق تیم حریف به نماینده سازمان لیگ برسد که چه چیز بوده و چه چیز نبوده نیم ساعت دیگر این مهلت تمدید می‌شود.

وی افزود: من نمی‌دانم چه اطلاعات دقیقی در آنجا ردوبدل شده است. از سوی دیگر برخی از تیم‌ها و سرپرست تیم‌ها آگاهی کاملی به قانون ندارند و خودشان می‌خواهند تصمیم‌گیری کنند و این یک ضعف بزرگ در فوتبال ما است.

عسگری در مورد اینکه برخی از کارشناسان داوری می‌گویند بازی ۳ بر صفر به سود پرسپولیس خواهد شد، گفت: چنین چیزی وجود ندارد. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌تواند در مورد این مسئله تصمیم‌گیری کند و براساس گزارش تیم داوری رأی خود را اعلام خواهد کرد. ممکن است این رأی براساس گزارش داور ۳ بر صفر به سود پرسپولیس شود یا امکان رأی به تکرار مسابقه هم وجود دارد. باید ببینیم سرپرست تیم میزبان چه گزارشی می‌دهد زیرا تیم مهمان که پرسپولیس بوده در ورزشگاه حضور داشته است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه