همراه ما باشید

انصاری‌فرد: ادعاهای قلعه‌نویی کذب محض است/ اعتقاد دارم کمیته انضباطی با عدالت رفتار خواهد کرد

انصاری‌فرد: ادعاهای قلعه‌نویی کذب محض است/ اعتقاد دارم کمیته انضباطی با عدالت رفتار خواهد کرد

پیروزی نیوز - انصاری‌فرد: ادعاهای قلعه‌نویی کذب محض است/ اعتقاد دارم کمیته انضباطی با عدالت رفتار خواهد کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد این‌که سپاهانی‌ها اعلام می‌کنند داخل راهرو گرم می‌کردیم ادعای کذبی است چون خودش  آنجا ناظر بوده و هیچ فردی از رختکن سپاهان بیرون نیامده است.

به گزارش پیروزی، محمدحسن انصاری‌فرد در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» درباره این که نتیجه بازی با سپاهان باید ۳ بر صفر اعلام شود و یا اگر رأی بدهند که دوباره باید بازی انجام شود این کار را می‌کنید؟ گفت: روز گذشته سپاهان هیچ عزم و اراده‌ای به‌دلایل مختلف برای برگزاری این مسابقه نداشت، به‌دروغ عنوان کردند تماشاگران اجازه نمی‌دهند ما بیاییم، در حالی که فرمانده یگان ویژه اصفهان ــ که بر شرفش درود ــ واقعیت را گفت و اعلام کرد تیم سپاهان خودش دوست نداشت بیاید و هیچ مشکلی برای انتقال بازیکنان وجود نداشته است.

وی در پاسخ به این سؤال که پس چرا نیامدند، اظهار کرد: نمی‌خواستند بازی کنند. صاف و رک و پوست‌کنده به شما بگویم که اینها چند بازیکن مصدوم داشتند و سازمان لیگ و وزارت بهداشت دستور داد تماشاگرانشان هم به‌علت ویروس کرونا حضور نداشته باشند. سؤال من این است؛ تیم‌های استقلال، نفت مسجدسلیمان، به‌خصوص شهر خودرو و استقلال که میزبان بودند بازی را برگزار کردند اما سپاهان فقط نمی‌خواست بازی را برگزار کند؟ مگر چنین چیزی می‌شود؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که شما می‌گویید سپاهانی‌ها از عمد و مهندسی‌شده نمی‌خواستند بازی کنند؟ عنوان کرد: بله دقیقاً. ما حدود ۴۵ دقیقه قبل از مسابقه گرم کردیم و طبق قوانینی که وجود دارد تیم‌ها باید یک ساعت و نیم قبل از مسابقه در زمین باشند و این قانون از طرف AFC، فیفا و سازمان لیگ وجود دارد اما سپاهانی‌ها به‌ادعای واهی و کذب می‌گویند هواداران ما اجازه حضور ندادند، در حالی که این‌گونه نبوده و پروژه‌شان برگزارنشدن بازی بود. وقتی ساعت ۱۶:۱۵ وارد ورزشگاه شدند، از ۱۶:۲۰ در رختکن استقرار پیدا کردند و هیچ یک از نفرات باشگاه سپاهان حتی داخل راهروها نشدند، این‌که می‌گفتند “ما داخل راهرو گرم می‌کردیم” ادعای کذبی است، من خودم آنجا ناظر بودم که هیچ فردی از رختکن سپاهان بیرون نیامد.

انصاری‌فرد ادامه داد: ورزشگاه چمن به این خوبی دارد آن وقت بازیکنان می‌روند در راهرو گرم می‌کنند؟! ورزشگاه خودشان بوده و بدون تماشاگر بوده است، آنها ادعا می‌کنند ساعت ۵ بعد‌ازظهر آماده بازی بودیم، آقای مرادی ناظر بازی با شهامت اعلام کرد باشگاه سپاهان اگر می‌خواست بازی کند چرا لیست بازیکنانش را ارائه نداد؟، اگر ۱۶:۲۰ داخل رختکن بودید و عزم و اراده‌ای برای بازی داشتید، مگر جزو قوانین نیست و نباید لیست را ارائه بدهید؟ مگر ناظر دو بار کنار رختکن شما نیامد و لیست نخواست؟ بعد ادعا می‌کنید ساعت ۵ آماده بازی بودید! تا ساعت ۵:۳۰ منتظر بازی بودیم اما اینها نیامدند.

وی درباره که حرف‌های قلعه‌نویی را هم رد می‌کند، بیان کرد: کاملاً رد می‌کنم و کذب و حرف باطلی است. تا ساعت ۵:۲۹ در داخل راهرو‌ها گرمکن پوشیده آماده بودیم اما سپاهان عزمی برای برگزاری بازی نداشت. از کمیته انضباطی انتظار داریم با عدالت رفتار شود و قانون باید رعایت شود. اینها دروغ‌هایی گفتند که باید مطابق قانون برخورد شود و همه را به‌بازی گرفتند. نمی‌شود که بگوییم من امروز دلم نمی‌خواهد بازی کنم! یا تماشاچیان نگذاشتند ما بیاییم! بنابراین این بازی باید ۳ بر صفر اعلام شود و من اعتقاد دارم کمیته انضباطی با عدالت رفتار خواهد کرد. این‌قدر از این مسائل ضربه خوردیم. تیم‌هایی مثل سپاهان به‌جای حاشیه‌پردازی و مسائل کذب بروند تیمشان را قوی کنند. اینها چون دو سه بازیکن مصدوم داشتند و تماشاگر نداشتند، نمی‌خواستند با ما بازی کنند. این وظیفه فدراسیون و کمیته انضباطی است که قاطعانه برخورد کند و ما غیر از این انتظاری نداریم.

کل مبلغ قرارداد استوکس پس گرفته می‌شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت بازگشت آنتونی استوکس گفت: استوکس فعلاً نیامده است ولی ما قرارداد را با او طوری تنظیم کردیم که بابت هر جلسه غیبت در تمرین سه هزار دلار و برای نیامدن به هر مسابقه ۵۰ هزار دلار جریمه و کل مبلغ قرارداد از او پس گرفته می‌شود. ما هیچ ضرر مالی نخواهیم کرد. استوکس بحث کرونا را بهانه کرده است و ما به مدیربرنامه‌اش ای‌میل داده‌ایم و این موارد را به او گفته‌ایم.

انصاری‌فرد در خصوص تصاویری که از استوکس منتشر شده که خیلی جالب نبوده است، گفت: تمام این مسائل حاشیه‌ای در قرارداد او هست و قرارداد محکمی وجود دارد که ما کل خسارت را می‌توانیم از او بگیریم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه