همراه ما باشید

باشگاه پرسپولیس: از کسانی که اتهام‌ واهی زدند شکایت می‌کنیم

باشگاه پرسپولیس: از کسانی که اتهام‌ واهی زدند شکایت می‌کنیم

پیروزی نیوز - باشگاه پرسپولیس: از کسانی که اتهام‌ واهی زدند شکایت می‌کنیم

مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه از افرادی که اتهام می‌زنند شکایت خواهد کرد.

به گزارش پیروزی، حسین قدوسی گفت: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام زنی‌های پوچ و واهی برخی از رقبا و عوامل تیم‌ها قطعاً شکایت خواهد کرد و از فدراسیون فوتبال انتظار دارد برخورد قاطعی با این ادعاهای باطل و غیرمستند داشته باشد. بدون تردید این ادعاهای کذب که با هدف فرافکنی و توجیه ناکامی‌ها از یک سو و ایجاد هجمه و فشار علیه پرسپولیس مطرح می‌شود اتهام زدن به ارکان و متولیان ورزش و فوتبال کشور نیز هست و جا دارد فدراسیون فوتبال بدون مماشات برخورد قاطعی داشته باشد.

وی ادامه داد: طی روزهای اخیر نیز شاهد واقع بینی طرفداران برخی تیم‌ها هستیم که به جای اتهام‌زنی در حال طرح نقد و بررسی علل ناکامی هستیم و فریب این ادعاهای عوام فریبانه را نمی‌خورند. به باور ما برخی تیم‌ها تا به جای توجیه ناکامی و طرح ادعاهای کذب علیه پرسپولیس بدنبال رفع ایرادات نروند خدمت بزرگی به پرسپولیس کرده و در جاده ناکامی قدم خواهند زد. باشگاه پرسپولیس به تلاش و رقابت خود در مستطیل سبز ادامه داده و در قبال اتهام زنی‌ها نیز سکوت نکرده و اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: ما همه را دعوت می‌کنیم به بررسی علل ناکامی تیم‌های پرمهره و پرستاره در این هفته از رقابت‌های لیگ که چگونه از کسب پیروزی مقابل تیم‌های در خطر سقوط و میان جدولی بازماندند و اکنون بدنبال بهانه جویی و فرافکنی هستند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه