همراه ما باشید

اسلامیان: اصرار فیفا برگزاری انتخابات پس از اصلاح اساسنامه است/ خواهش کرده‌ایم اجازه برگزاری انتخابات را بدهند

اسلامیان: اصرار فیفا برگزاری انتخابات پس از اصلاح اساسنامه است/ خواهش کرده‌ایم اجازه برگزاری انتخابات را بدهند

پیروزی نیوز - اسلامیان: اصرار فیفا برگزاری انتخابات پس از اصلاح اساسنامه است/ خواهش کرده‌ایم اجازه برگزاری انتخابات را بدهند

محمود اسلامیان گفت که فیفا همچنان سر مواضع قبلی‌اش است و اصرار دارد که انتخابات فدراسیون پس از اصلاح اساسنامه فدراسیون برگزار شود.

به گزارش پیروزی ،محمود اسلامیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از برگزاری جلسه هیئت رئیسه درباره برگزاری یا عدم برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در تاریخ ۲۵ اسفند ماه اظهار داشت: ما منتظر پاسخ فیفا هستیم. خواهش ما از آنها این بوده است که انتخابات را برگزار کنیم، اما اصرار آنها اصلاح اساسنامه و ارسال اساسنامه اصلاح شده به فیفاست.

وی درباره اینکه ارزیابی او از شرایط چیست و اینکه آیا انتخابات برگزار خواهد شد یا نه، گفت: ما به دنبال برگزاری هستیم و این را به صورت مکتوب از فیفا خواسته‌ایم که انتخابات برگزار شود و بعد از آن اصلاحات را از دولت بگیریم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فیفا مصر است اصلاحاتی که سال گذشته (۲۰۱۹) با حضور در ایران انجام دادند، روی آنها توافق شد و در کمیسیون اجتماعی دولت هم به تصویب رسید، نهایی و به فیفا ارسال شود تا اجازه برگزاری انتخابات را بدهند. ما منتظر هستیم تا به ما در دو سه روز آینده پاسخ نهایی را بدهند

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه