همراه ما باشید

حمایت سیدجلال از مردم گیلان

حمایت سیدجلال از مردم گیلان

پیروزی نیوز - حمایت سیدجلال از مردم گیلان

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران ضمن قدردانی از کادر درمانی طی هفته‌های اخیر از مردم استان گیلان در مبارزه با ویروس کرونا حمایت کرد.

به گزارش پیروزی،‌ سیدجلال حسینی، کاپیتانی گیلانی پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش به شرایط این استان در خصوص شیوع کرونا واکنش نشان داد:

«سلام به همه مردم صبور کشورم و خصوصا گیلانی‌های عزیز. متاسفانه در روزها و هفته‌های اخیر اخبار بسیار نگران‌کننده و ناگواری از گیلان عزیز مخابره می‌شود که از آمار بسیار زیاد فوتی‌ها و مبتلایان حکایت دارد. اما خبر بد دیگر ضعف شدید استان در حوزه‌ی امکانات و تجهیزات بهداشتی و درمانی بود که هم بیماران مبتلا به ویروس و هم کادرپزشکی و درمانی را با خطرات جدی مواجه کرده است. ما مردم راه و چاره‌ای جز همدلی و درکنار همدیگر بودن، نداریم. در نتیجه از عموم هم استانی‌های عزیزم که در این بحران مظلوم واقع شدند تقاضا می‌کنم تا آنجا که می‌توانند در خانه ها بمانند و جز موارد بسیار ضروری به هیچ عنوان از منازل خود خارج نشوند. همچنین توصیه‌های بهداشتی را با دقت و جدیت رعایت کنند تا با انجام این کارها روند انتشار این ویروس کند و متوقف شود. بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش که خودم را مدیون این استان می‌دانم قول می‌دهم از تمام توانم برای همیاری و کمک به همشهریانم استفاده کنم.

البته جا دارد از زحمات شبانه روزی کادر درمانی استان قدردانی شود. من به شخصه وظیفه‌ی خود می‌دانم که از تمامی کادر پزشکی استان اعم از پزشکان، پرستاران و سایر اعضای کادرهای درمانی که در این روزهای سخت رنج دوری از خانواده و کار طاقت‌فرسا را به جان خریده‌ و در جهت بهبود مبتلایان تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر کنم. تا همیشه در کنار هم خواهیم بود و این ویروس را شکست می‌دهیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه