همراه ما باشید

درخشان: کسی بابت چند میلیارد خسارت از مدیر قبلی پرسپولیس جواب خواست؟

درخشان: کسی بابت چند میلیارد خسارت از مدیر قبلی پرسپولیس جواب خواست؟

پیروزی نیوز - درخشان: کسی بابت چند میلیارد خسارت از مدیر قبلی پرسپولیس جواب خواست؟

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: نباید دود ناکارآمدی مدیران به چشم هواداران برود و پرسپولیس در شرایط فعلی از تصمیمات فیفا ضربه سنگین بخورد.

به گزارش پیروزی، حمید درخشان با اشاره به تعطیلی لیگ برتر فوتبال به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به ایرنا گفت: این عاقلانه‌ترین تصمیمی بود که گرفته شد. همه برای سلامتی ورزش می‌کنند و نباید در این فضا سلامتی فردی به خطر بیفتد. به همین خاطر باید همان روز اول فوتبال را تعطیل می‌کردند تا حداقل در این فضا کسی دچار مشکل نشود.

وی افزود: با وجود این که زمان شروع مجدد لیگ معلوم نیست اما بهتر است تیم‌ها با رعایت اصول بهداشتی تمریناتشان را دنبال کنند تا بازیکنان از فرم ایده‌آل خارج نشود.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره شرایط حال حاضر این تیم بیان کرد: شرایط پرسپولیس خیلی خوب است و امیدوارم این تعطیلی در روند نتیجه‌گیری تیم خللی ایجاد نکند. اختلاف امتیاز ایجاد شده حاشیه امنیت خوبی را ایجاد کرده و همه چیز برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی مهیا است.

درخشان تصریح کرد: همه چیز خوب است و یحیی گل‌محمدی هم از زمانی که آمده، توانسته آرامش خوبی را در تیم ایجاد کند اما تنها مساله نگران کننده، آرایی است که از سوی فیفا علیه پرسپولیس صادر می‌شود. این آرا ممکن است در روند خوبی که داریم تاثیر بگذارد.

وی تاکید کرد: مدیریت مقطعی علت اصلی این مشکلات است. چرا تمام این آرا مربوط به یک مدیر است؟ این مدیر رفت اما چه کسی از او بابت این چند ۱۰ میلیارد ضرر جواب خواست؟ نباید دود ناکارآمدی این مدیران به چشم پرسپولیس و هوادارانش برود. این مشکلات همیشه وجود داشته، اما باید یکبار برای همیشه اراده‌ای به وجود بیاید تا دیگر کار به مراجعی مانند فیفا کشیده نشود. چرا که ممکن است زحمت یک سال یک تیم را یک رای به هدر بدهد.

درخشان در مورد حضور کریم باقری در تیم ملی هم گفت: انتخاب باقری به عنوان مربی تیم ملی انتخاب خوبی بود و او می‌تواند از نظر مدیریتی به تیم کمک کند. متاسفانه برخی انتخابات به نفع فوتبال ما نبود، اما انتخاب «کریم باقری» را به فال نیک خواهیم گرفت. حضور او هم از نظر فنی و هم از نظر مدیریتی می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه