همراه ما باشید

هشدار برای تیم‌های ایرانی / رسیدگی فیفا به پرونده‌های انضباطی شتاب می‌گیرد

هشدار برای تیم‌های ایرانی / رسیدگی فیفا به پرونده‌های انضباطی شتاب می‌گیرد

پیروزی نیوز - هشدار برای تیم‌های ایرانی / رسیدگی فیفا به پرونده‌های انضباطی شتاب می‌گیرد

رسیدگی به پرونده شکایت‌های مالی و انضباطی در کمیته‌های قضایی فیفا سرعت گرفته و در زمان کوتاه‌تری باشگاه‌های بدهکار ملزم به پرداخت بدهی‌های خود خواهند شد.

به گزارش پیروزی، پایگاه خبری الریاضیه عربستان در گزارشی نوشت: به گفته برخی منابع خاص در کمیته‌های قضایی فیفا با وجود تعطیلی رویدادهای ورزشی در جهان این کمیته‌ها به صورت غیرحضوری و با سرعت بیشتری احکام مرتبط با پرونده‌های انضباطی و مالی باشگاه‌ها، بازیکنان و مربیان را بررسی و صادر می‌کنند.

در واقع شرایط ویژه حاصل از بحران کرونا موجب تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها شده و باعث می‌شود احکام مربوطه زودتر صادر شود و باشگاه‌ها در زمان کوتاه‌تری ملزم به پرداخت بدهی‌های خود خواهند شد.

علی عباس وکیل تونسی فوتبال نیز در گفت‌وگو با الریاضیه در این باره اظهار کرد: بحران کرونا کمیته‌های مختلف فیفا را مجبور به دورکاری کرده که این مساله باعث می‌شود رسیدگی به پرونده‌ها سرعت بگیرد و در بیشترین زمان هر پرونده ۳ تا ۴ ماه به نتیجه می‌رسد که این اتفاق مثبتی برای زیان دیدگان و البته برخلاف آن به ضرر طرف مقابل است چرا که باعث می‌شود عملیات بازپرداخت بدهی‌ها سرعت بگیرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه