همراه ما باشید

محمد: زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد، حاشیه درست می‌کنند

محمد: زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد، حاشیه درست می‌کنند

پیروزی نیوز - محمد: زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد، حاشیه درست می‌کنند

بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس با تیم دوم ۱۰ امتیاز اختلاف دارد و زور بقیه تیم‌ها به آنها نمی‌رسد به خاطر همین برای این تیم حاشیه‌سازی می‌کنند.

به گزارش پیروزی، علیرضا محمد درباره این که در شرایط فعلی آیا بهتر است لیگ برتر فوتبال کشورمان ادامه پیدا کند یا خیر به ایرنا گفت: به نظر من با توجه به وضعیت کرونا در ایران نباید لیگ برگزار شود و باید پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ معرفی شود. سرخ‌پوشان الان با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب کننده در صدر جدول قرار داد و هیچ تیمی به پرسپولیس نمی‌رسد. قهرمانی پرسپولیس قطعی شده است و همه این را می‌دانند به خاطر همین معتقدم که باید لیگ را تعطیل و پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند.

وی در واکنش به این مساله که برخی مخالفان این تیم معتقدند وزیر ورزش اراده کرده پرسپولیس قهرمان این فصل لیگ برتر شود، تاکید کرد: نمی‌دانم این چه حرف‌هایی است که می‌زنند. پرسپولیس با تیم دوم ۱۰ امتیاز اختلاف دارد و به راحتی به هیچ تیمی نمی‌بازد. پرسپولیس چند سال است با قدرت در صدر جدول پیش می‌تازد و این حرف‌ها بیهوده است. تیم‌های دیگر زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد و حاشیه سازی می‌کنند.

محمد درباره این که به اعتقاد وی سرانجام کمیته استیناف چه رایی در خصوص بازی پرسپولیس و سپاهان صادر می‌کند، گفت: این مساله که مشخص است؛ سپاهانی‌ها در زمین حاضر نشدند و بازی باید سه بر صفر شود. اصلا رأی هم صادر شده و باید تایید شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه